'Mašina' ovládla bitvu titánů. Táborský ale jistotu nemá

Pavel Šour (vlevo) a Daniel Táborský v bitvě titánů o trůn české jedničky supertěžké váhy.
Oba se nejprve představili na úvodním ceremoniálu všech osmnácti gladiátorů a dvou bojovnic, které vytvořili celkem deset dvojic. Velmi dobře poskládaných dvojic.
Poté každý po svém zahájili přípravu na souboj. Táborský si zde sedl vedle svého kondičního trenéra z BodyBest Martina Štěpánka mezi diváky a se sluchátky v uších nabíral koncentraci.
Oba přijeli podpořit i jejich fanoušci. Více hlasivek v hledišti měl pražský bijec Táborský, kterému přijeli udělat pořádný kotel mimo jiné i jeho svěřenci z Real Fight Clubu, mladší bratr Matyáš, sám také aktivní bojovník, a také maminka.
Šour - ač šampion supertěžké váhy - vstupoval do ringu coby první, do červeného rohu.
Foto: Filip Škeřík
Podívejte se na průřezovou galerii z galavečera amatérského boxu v jičínském Masarykově divadle.

Podívejte se na průřezovou galerii z galavečera amatérského boxu v jičínském Masarykově divadle.

Hlavní souboj večera obstarali dva obři supertěžké váhy - Daniel Táborský a Pavel Šour - kteří si to tváří v tvář rozdali o pozici české jedničky této váhy, která by měla dostat jako první šanci v blížící se olympijské kvalifikaci pro letní hry v Riu 2016.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Vrtulník, při jehož nehodě v USA zemřel Petr Kellner a další lidé, před pádem pomalu manévroval těsně nad vrcholem hřebene, uvedli vyšetřovatelé

Vrtulník, při jehož nehodě na Aljašce zemřel na konci března většinový vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner a další čtyři lidé, před pádem po několik minut pomalu manévroval těsně nad vrcholem horského hřebene. Vyplývá to z úterý zveřejněné předběžné zprávy amerického Národního úřadu pro bezpečnost v dopravě (NTSB).

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy