Arrows odráželi dotírající Skokany. Tak začala baseballová extraliga

Pro první vítězství v nové sezoně si doběhli baseballisté Arrows Ostrava, kteří po boji přehráli olomoucké Skokany.6:5.
Ostravští hráči i jejich fanynky mohli po zápase oslavit triumf 6:5.
Pěkné počasí a reklama přilákaly na úvod extraligy plné ochozy. Lidé seděli i mimo tribunu. Na závěr se zahřívali mexickou vlnou, kterou několikrát zopakovali.
Dobré jídlo a pivo k baseballu patří, pro diváky je zápas takovou pouťovou atrakcí se vším všudy.
Na slavnostním nástupu před zahájením nechyběly ani mažoretky.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
1. 4. 2017 14:00
Prohlédněte si fotografie z pátečního zápasu, jímž baseballisté Arrows Ostrava a Skokanů Olomouc vstoupili do nové extraligové sezony.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy