Australská překážkářka Pittmanová si vzala svého trenéra

31. 3. 2006 9:54
Australská překážkářka Jana Pittmanová si dnes vzala svého britského trenéra Chrise Rawlinsona, který se v minulosti během své atletické kariéry věnoval stejné disciplíně jako ona. Třiadvacetiletá mistryně světa na 400 metrů překážek z roku 2003 se vdávala ve 140 let starém domě na pláži nedaleko Melbourne.

Pittmanová a její o deset let starší manžel práva na fotografie z průběhu svatby, během níž drobně pršelo, prodali jednomu australskému časopisu a zisk věnují na dobročinné účely. Po líbánkách na Novém Zélandu je čeká návrat do Evropy a další trénink.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy