Štěpánek toužil po olympijské medaili, ale s parťákem Rosolem vypadli hned v úvodu

Sport ČTK Sport, ČTK
6. 8. 2016 19:16
Český tenisový veterán Radek Štěpánek se medaile v mužské čtyřhře na olympijských hrách nedočká. Jeho sny vyhasly hned v 1. kole, ve kterém společně s kolegou Lukášem Rosolem nestačil na španělský pár David Ferrer a Roberto Bautista-Agut. S nasazenými Španěly prohrál český pár po setech 1:6 a 4:6. Rosol může ještě své olympijské působení vylepšit v singlovém turnaji, Štěpánek nikoli, pokud tedy nebude do prorgamu zařazen jako náhradník.
Lukáš Rosol a Radek Štěpánek.
Lukáš Rosol a Radek Štěpánek. | Foto: Dalibor Sosna

Rio de Janeiro - Hned v prvním kole olympijské čtyřhry vypadli Radek Štěpánek s Lukášem Rosolem, kteří prohráli 1:6 a 4:6 se Španěly Robertem Bautistou a Davidem Ferrerem.

Štěpánek s Rosolem zvládli před měsícem daviscupovou čtyřhru, ale tentokrát se jim nedařilo. "Vyřazení bolí hodně, ale musím říct, že Španělé hráli úplně bezchybně. V prvním setu nás přejeli. Ve druhém se nám nepovedla využít ani jedna z pěti brejkových šancí a to byl ten hlavní rozdíl," řekl Štěpánek.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy