Štěpánek toužil po olympijské medaili, ale s parťákem Rosolem vypadli hned v úvodu

Sport ČTK Sport, ČTK
6. 8. 2016 19:16
Český tenisový veterán Radek Štěpánek se medaile v mužské čtyřhře na olympijských hrách nedočká. Jeho sny vyhasly hned v 1. kole, ve kterém společně s kolegou Lukášem Rosolem nestačil na španělský pár David Ferrer a Roberto Bautista-Agut. S nasazenými Španěly prohrál český pár po setech 1:6 a 4:6. Rosol může ještě své olympijské působení vylepšit v singlovém turnaji, Štěpánek nikoli, pokud tedy nebude do prorgamu zařazen jako náhradník.
Lukáš Rosol a Radek Štěpánek.
Lukáš Rosol a Radek Štěpánek. | Foto: Dalibor Sosna

Rio de Janeiro - Hned v prvním kole olympijské čtyřhry vypadli Radek Štěpánek s Lukášem Rosolem, kteří prohráli 1:6 a 4:6 se Španěly Robertem Bautistou a Davidem Ferrerem.

Štěpánek s Rosolem zvládli před měsícem daviscupovou čtyřhru, ale tentokrát se jim nedařilo. "Vyřazení bolí hodně, ale musím říct, že Španělé hráli úplně bezchybně. V prvním setu nás přejeli. Ve druhém se nám nepovedla využít ani jedna z pěti brejkových šancí a to byl ten hlavní rozdíl," řekl Štěpánek.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy