FOTO Nadějný začátek Češek skončil pádem

FOTO Nadějný začátek Češek skončil pádem
Zrůstová se rozčiluje po pádu pod Američankou Augustusovou. Při tomto pádu si narazila koleno.
Zde už si koleno Zrůstová chladí. Právě ona byla nejproduktivnější českou hráčkou s 15 body.
Eva Vítečková vleže bojuje o míč s Američankou Angel McCoughtryovou. Přihlížejí Lindsay Walenová (vlevo) a Kateřina Elhotová.
České basketbalistky se radí během time-outu. Český tým si vybral time-out dvakrát. Američanky této možnosti nevyužily ani jednou.
Foto: CPA - Eduard Erben
Reuters Reuters, CPA - Eduard Erben, Filip Mědílek
4. 8. 2012 11:05
Češky sehrály důležité utkání se Spojenými státy. Po nadějném začátku přišel pád a Američanky s přehledem zvítězily. Podívejte se na fotogalerii z tohoto utkání.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 49 minutami

Policisté na Chebsku obvinili šest lidí, které podezírají z obchodu s drogami

Chebští kriminalisté z protidrogového týmu TOXI po několikaměsíční práci zadrželi šest lidí, kteří se podle vyšetřování podíleli na dovozu látky pseudoefedrin ze zahraničí do Česka. Na zadržení podezřelých v polovině ledna při akci Diana spolupracovali kriminalisté se zásahovou jednotkou policie Plzeňského kraje. Pět zadržených skončilo ve vazbě, informoval krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Obviněným hrozí až desetiletý trest, jelikož podle policie spáchali trestný čin jako organizovaná skupina a ve velkém rozsahu.

Skupina šesti lidí z Chebska ve věku 36 až 61 let skládala podle policie od poloviny minulého roku peníze, aby za ně pořídila pseudoefedrin, kterou měl v zahraničí zajistit jeden z nich, padesátiletý muž. "Ten po obdržení finančních prostředků obstaral domluvenou látku pseudoefedrin a tu měl poté do České republiky osobním vozidlem přivézt jednašedesátiletý cizinec, který byl v první polovině ledna taktéž zadržen," uvedl Kopřiva.

Z pseudoefedrinu pak muži podle policie na Chebsku vyráběli a prodávali pervitin. Při domovních prohlídkách ve stejné chvíli na několika místech na Chebsku policisté zajistili peníze v hotovosti pocházející z distribuce drog, více než 90 gramů pervitinu a více než 2,4 kilogramu pseudoefedrinu. "V případě, že by se podařilo členům organizované skupiny ze zajištěné látky vyrobit drogu pervitin, tak by následným prodejem na černém trhu utržili nejméně dva miliony korun," doplnil Kopřiva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy