FOTO Kovboj Hamilton zastavil Vettelovy oslavy

FOTO Kovboj Hamilton zastavil Vettelovy oslavy
Krásné dívky na startovním roštu Circuit of the Americas.
...
Marku Webberovi po dobré začátku zbylo jen přemýšlet o tom, co se v jeho Red Bullu porouchalo.
Start přitom vyšel Red Bullu skvěle a Sebastian Vettel vedl před Markem Webberem. Jenže německého pilota nakonec porazil Lewis Hamilton a Australan do cíle vůbec nedojel.
Foto: Circuit of the Americas
Radek Vičík Radek Vičík
19. 11. 2012 0:15
První formulová Velká cena na okruhu v Austinu byla úspěšná. Podívejte se na ní v následující fotogalerii.

První Velká cena formule 1 na okruhu v Austinu byla úspěšná.

Do hlediště si našly cestu desítky tisíc diváků, kteří spolu s celým světem přilepeným na obrazovky viděli skvělé závody. Jak už v Texasu bývá zvykem, závod doprovázely krásné dívky a všudypřítomný texaský klobouk.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Izraelské nálety v Gaze budou pokračovat, dokud to bude nutné, uvedl Netanjahu

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v sobotu řekl, že Izrael bude pokračovat v náletech v Pásmu Gazy, dokud to bude nutné, a bude se přitom snažit co nejvíce chránit civilisty. Vinu za současné boje premiér připsal islamistickému hnutí Hamás, které v palestinské enklávě vládne. Informovala o tom agentura Reuters.

"Strana, která nese vinu za tuto konfrontaci, nejsme my. Jsou to ti, kdo na nás útočí," řekl Netanjahu v televizním projevu. "Jsme stále uprostřed této operace, stále ještě není u konce. Tato operace bude pokračovat tak dlouho, jak to bude nutné," dodal.

Násilnosti mezi Izraelem a Hamásem nyní eskalovaly nejvíce od poslední války v roce 2014. Hamásem vedené ministerstvo zdravotnictví hlásí zatím 145 mrtvých, Izrael na své straně registruje deset mrtvých.

Zdroj: ČTK
Další zprávy