FOTO Začala formule. Pocta Schumimu i odtahovka v permanenci

Prohlédněte si fotografie z pátečních dvou tréninků, jimiž v Melbourne začala první Grand Prix letošní sezony formule 1, Velká cena Austrálie.
Obhájce titulu Sebastian Vettel dokázal, že nemyslí jen na svoje tituly a v Melbourne se objevil s logem Michaela Schumachera na své helmě.
Ale dnes šlo především o to nastavit dobře monoposty před kvalifikací a hlavně vlastní Velkou cenou.
Ani čtyřnásobný mistra světa Vettel se v Melbourne nevyvaroval jezdeckých chyb.
Ovšem po trávě se dnes projel kde kdo. Včetně dalšího pilota, který si vzpomněl na Schumachera. Jeho dlouholetý týmový parťák Massa usedl do Williamsu s logem připomínajícím boj sedminásobného mistra světa o život.
Foto: Infiniti Red Bull Racing - Mark Thompson/Getty Images
Sport Sport
14. 3. 2014 12:56
Prohlédněte si fotografie z pátečních dvou tréninků, jimiž v Melbourne začala první Grand Prix letošní sezony formule 1, Velká cena Austrálie.

Více o pátečním tréninku formule 1 v Melbourne čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy