Luděk Pernica

Plzeň tleská netradičnímu střelci. Balon mě vždy nějak najde, těší stopera
Česká liga

Plzeňský fotbalista Luděk Pernica odehrál v předehrávce druhého ligového kola v Liberci jeden z nejvydařenějších zápasů v nejvyšší soutěži.
Plzeň zůstává v lize stoprocentní. Výhru 2:1 v Liberci vystříleli Pernica a Kopic
Česká liga

Viktorii poslal do vedení v 57. minutě Luděk Pernica a pojistku přidal v 71. minutě Jan Kopic, v závěru už jen snížil liberecký Petar Musa.
Pernica a Coufal se dostali do sestavy týdne Evropské ligy
Evropská liga

Plzeňský stoper Luděk Pernica se díky dvěma gólům do sítě Dinama Záhřeb (2:1) dostal do nejlepší jedenáctky týdne Evropské ligy.
Odrazovat hráče od útočení? Byl bych proti sobě, řekl Vrba ke dvěma gólům Pernici

Obránce Luděk Pernica si vybral mimořádně povedený zápas v pravou chvíli.
Slávisté zvládli úvodní jarní kolo. Sparta otočila zápas ve Zlíně
Fotbal

Fotbalová Sparta odjela na úvod jara do Zlína, kde sice prohrávala, ale zásluhou Brabce a Šurala si odváží tři body.