VIDEO Totální sprosťárna od Rusů: Po výhře se Kanadě vysmáli

Adam Sušovský Adam Sušovský
5. 1. 2013 23:04
Podívejte se na sprosté gesto ruských juniorů, kteří se po výhře v utkání o bronz vysmáli hráčům Kanady přímo do očí.
Podívejte se na sprosté gesto Rusů, kteří se bezprostředně po vstřelení rozhodující branky v prodloužení Kanaďanům do očí vysmáli. | Video: Youtube.com

Ufa - Rusové slavili medaile a Kanaďané utírali slzy smutku. Jenže staré známé přísloví "sláva vítězům a čest poraženým" po téhle bitvě dvou nesmiřitelných rivalů neplatilo.

Ruskému mistrovství světa do dvaceti let udělalo kaňku sprosté gesto domácích hokejistů, které předvedli bezprostředně po vítězné brance na 6:5 v prodloužení zápasu o bronzové medaile.

Rusové se v euforii řítili do rohu kluziště oslavovat šťastného střelce Valerije Nikuškina, zatímco několik z nich zasadilo Kanaďanům definitivní direkt. Při cestě kolem střídačky ale skoleného soupeře chtěli ponížit ještě víc. Nakonec ale udělali ostudu sami sobě.

Hlavní roli sehráli Anton Slepišev a Kiril Ďjakov, kteří na kanadskou střídačku pořvávali a také se jí vysmívali. Druhý jmenovaný za to také dostal co proto, když ho Kanaďan Phillip Danault málem sekl holí.