Třinec je vítěz. Rvačka o šesté místo ale ještě bude velká

Hokejovou extraligu čekají poslední dvě kola, které rozhodnou o všem. Liberec i přes čtyřbodovou ztrátu na desáté místo nadále živí velké šance na postup do play off. Soupeři před ním budou ztrácet.
Základní část hokejové Tipsport extraligy pílí do svého finiše. Před námi jsou poslední dvě kola, v nichž se rozhodne o tom, kdo postoupí do play off a kdo bude bojovat jen o záchranu. Vypadá to na hodně zajímavý boj, a tak si projděte, jak na tom jednotlivé týmy momentálně jsou.
1. TŘINEC 107 bodů. Oceláři sice v závěru základní části prohráli tři zápasy v řadě, pak ale porazili hladce Hradec i Kometu a v pátek se mohou těšit na předání Prezidentského poháru před vlastním publikem. Kromě zápasu se Zlínem je na závěr základní části šlágr na Spartě. Pokud Oceláři z těcho zápasů získají pět bodů, mají doma rekord za nejvíce bodů v ZČ v historii.
2. LITVÍNOV 99 bodů. I Litvínov už má hotovo, na konci základní části bude jistě druhý a jeho soupeř pro čtvrtfinále vzejde z předkola. Zápasy se Spartou (d) a Pardubicemi (v) bude Litvínov dohrávat jen z povinnosti.
3. BRNO 92 bodů. Kometa už hraje se Spartou pouze o umístění se Spartou.  Kometu čekají ještě Slavia (v) a Mountfield (d), které v podstatě nemají o co hrát, takže pokud Petr Ton a spol. nepoleví, třetí místo by jim nemělo uniknout.
Foto: Milan Kammermayer
Adam Sušovský Tomáš  Kubánek Adam Sušovský, Tomáš Kubánek
25. 2. 2015 10:57
Hokejovou extraligu čekají poslední dvě kola, ve kterých se rozdají karty pro klíčovou část sezony. Podívejte se, o co které týmy hrají.
 

Právě se děje

Další zprávy