Vůjtek odmítl trénovat Třinec: Ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel

ČTK ČTK
9. 4. 2016 11:26
Třinecký hokejový klub chtěl angažovat na střídačku reprezentačního kouče Vladimíra Vůjtka, který však nabídku odmítl. "Je pravda, že něco proběhlo. Byl jsem jeden z kandidátů, asi tak to řeknu. Ale neuvažoval jsem o tom. Nechci trénovat na klubové úrovni, s díky jsem odmítl, ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel," řekl Vůjtek.
Reprezentační trenér Vladimír Vůjtek
Reprezentační trenér Vladimír Vůjtek | Foto: ČTK

Třinec - Třinecký hokejový klub chtěl angažovat na střídačku reprezentačního kouče Vladimíra Vůjtka, který však nabídku odmítl. Loňský finalista extraligy, který má za sebou nepovedenou sezonu, podle informací deníku Sport nyní jedná s Vladimírem Kýhosem, jemuž dobíhá smlouva v Hradci Králové.

Vůjtek po květnovém mistrovství světa u národního týmu skončí, na nabídku ambiciózních třineckých Ocelářů ale nekývl. "Je pravda, že něco proběhlo. Byl jsem jeden z kandidátů, asi tak to řeknu. Ale neuvažoval jsem o tom. Nechci trénovat na klubové úrovni, s díky jsem odmítl, ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel," řekl Vůjtek.

Dosavadní tandem Jiří Dopita - René Mucha má u desátého týmu extraligy kontrakt do konce dubna.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 3 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy