Vůjtek odmítl trénovat Třinec: Ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel

ČTK ČTK
9. 4. 2016 11:26
Třinecký hokejový klub chtěl angažovat na střídačku reprezentačního kouče Vladimíra Vůjtka, který však nabídku odmítl. "Je pravda, že něco proběhlo. Byl jsem jeden z kandidátů, asi tak to řeknu. Ale neuvažoval jsem o tom. Nechci trénovat na klubové úrovni, s díky jsem odmítl, ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel," řekl Vůjtek.
Reprezentační trenér Vladimír Vůjtek
Reprezentační trenér Vladimír Vůjtek | Foto: ČTK

Třinec - Třinecký hokejový klub chtěl angažovat na střídačku reprezentačního kouče Vladimíra Vůjtka, který však nabídku odmítl. Loňský finalista extraligy, který má za sebou nepovedenou sezonu, podle informací deníku Sport nyní jedná s Vladimírem Kýhosem, jemuž dobíhá smlouva v Hradci Králové.

Vůjtek po květnovém mistrovství světa u národního týmu skončí, na nabídku ambiciózních třineckých Ocelářů ale nekývl. "Je pravda, že něco proběhlo. Byl jsem jeden z kandidátů, asi tak to řeknu. Ale neuvažoval jsem o tom. Nechci trénovat na klubové úrovni, s díky jsem odmítl, ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel," řekl Vůjtek.

Dosavadní tandem Jiří Dopita - René Mucha má u desátého týmu extraligy kontrakt do konce dubna.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Druhý start ve finále SP střelci Nepejchalovi nevyšel

Druhý start ve finále Světového poháru českému sportovnímu střelci Filipu Nepejchalovi tolik nevyšel. Vítěz třípolohové střelby z malorážky dnes v Číně obsadil čtrnácté místo ve vzduchové pušce.

Dvacetiletý český talent tentokrát v disciplíně, v níž už dvakrát vyhrál soutěž Světového poháru včetně letošního triumfu v Mnichově, porazil jediného soupeře. S kvalifikačním nástřelem 620,8 bodu jej téměř pět bodů dělilo od postupu do osmičlenného finále.

Soutěž ovládl indický střelec Divjanš Singh Panvar, který teprve před měsícem oslavil sedmnácté narozeniny, o jedinou desetinu bodu před Istvánem Pénim z Maďarska.

před 1 hodinou

Podíleli se na ochraně ohrožených gepardů, íránský soud je poslal na dlouhé roky do vězení za špionáž

Íránský soud vyměřil tresty odnětí svobody v délce šesti až deseti let šesti ochráncům přírody. Byli obviněni ze špionáže. Podíleli se totiž na projektu záchrany v Asii kriticky ohrožených gepardů a používali k jejich pozorování skryté kamery. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorské centrum zabývající se lidskými právy v Íránu oznámilo, že ochránci byli odsouzeni za kontakty s USA, tedy nepřítelem státu. V téže kauze budou souzeni ještě dva lidé. Ve skupině byl také Kavous Seyed Emami s občanstvím Íránu a Kanady, který zemřel loni v únoru za nejasných okolností ve vězeňské vazbě, kde čekal na soud. Vdově po něm pak Írán po nějaký čas bránil vycestovat ze země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy