Trest za baráž? Rolinek a spol. budou úřadovat na kase

Lukáš Caha Lukáš Caha
20. 3. 2017 12:18
Extraligové play out sice ještě neskončilo, avšak Pardubice a Karlovy Vary se letos baráži nevyhnou. Boj o extraligovou příslušnost začíná přesně za osm dní a lístky na něj budou prodávat sami hokejisté Dynama.
Tomáš Rolinek
Tomáš Rolinek | Foto: www.hcdynamo.cz

Pardubice - "Tak kolik těch vstupenek chcete?" ptá se Tomáš Rolinek staršího pána na pokladně pardubické ČEZ arény. Nikoliv, kapitán Dynama a bývalý český reprezentant povolání nezměnil, ovšem tento týden bude se svými spoluhráči prodávat lístky na domácí barážové zápasy, kterým se Dynamo letos nevyhne. 

"Celý A-tým si váží obrovské podpory všech fanoušků Dynama, hráči proto půjdou sami od sebe prodávat vstupenky na zápasy baráže," stojí v tiskové zprávě, kterou klub k této akci zveřejnil. 

S hokejisty se můžete setkat v pardubickém Atrium Paláci od pondělí do soboty s výjimkou středy, kdy hrají Pardubice utkání play out v Olomouci. Každý den v době od 16:00 do 18:00 se zde vystřídá trojice hráčů.

Chybět nebudou již zmiňovaný Tomáš Rolinek, Petr Sýkora, Jaroslav Hübl, Petr Hubáček, Američan Nicholas Schaus a další. 

Ceny vstupenek snížilo klub oproti základní části na 50 Kč za stání (play out 30 Kč) a 100 Kč za místo na sezení (play out 80 Kč). "Dynamo věří, že Tipsport arena bude na všech šest zápasů zaplněna. Právě hlučná vlna podpory z hlediště může být pro vývoj těchto veledůležitých zápasů rozhodující," zní z Pardubic. 

 

Právě se děje

před 16 minutami

Haftarovy síly získaly zpět klíčové město na západě Libye

Síly odštěpenecké vlády polního maršála Chalífy Haftara se v neděli opětovně zmocnily klíčového města na západě Libye, které bylo od května pod kontrolou jednotek podporujících libyjskou vládu uznávanou OSN. S odvoláním na mluvčího Haftarovy armády (LNA) o tom dnes informuje agentura AP.

Libyi sužuje konflikt různých frakcí už od pádu diktátora Muammara Kaddáfího v roce 2011. Haftarovy jednotky, které se opírají o podporu Egypta, Spojených arabských emirátů a Ruska, minulý rok v zahájily ofenzívu ve snaze dobýt metropoli Tripolis a svrhnout tamní vládu Fáize Sarrádže. Tu uznává OSN a podporuje ji mimo jiné Turecko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy