Poprad prohrál i potřetí, nestačil na Říhův Petrohrad

Aleš Vávra Aleš Vávra
19. 9. 2011 19:45
V zápase se trefili Průcha a Novotný
Petr Průcha skóroval proti Lvu Poprad. Na snímku při letní přípravě proti Třinci. | Foto: Lukáš Drštička

Petrohrad - Hokejisté Lvu Poprad zůstávají v Kontinentální hokejové lize nadále bez bodu. Nováček soutěže prohrál i ve svém třetím utkání, když podlehl na ledě Petrohradu 1:4.

Svěřenci českého kouče Miloše Říhy zažívají naopak snový vstup do sezony. Petrohrad vyhrál všechny tři své zápasy.

Na obou stranách se prosadili čeští hokejisté. Již v první minutě poslal Poprad do vedení útočník Štěpán Novotný.

Další nehoda v Rusku. Autobus Togliatti srazil traktor
Petružálek přihrál na tři branky a vede bodování KHL
Lev Poprad prohrál i svůj druhý zápas v KHL

Hosté však nadějné vedení neudrželi, brankáře Jakuba Štěpánka už nepřekonali a jejich porážku pečetil v 56. minutě domácí útočník Petr Průcha.

Gólmana Popradu Tomáše Dubu překonali kromě Průchy také Švéd Weinhandl a Rusové Fjodorov a Rybin.

Kontinentální hokejová liga:

Novokuzněck - Chabarovsk 2:1, Omsk - Novosibirsk 0:2, Petrohrad - Lev Poprad 4:1 (Průcha - Š. Novotný oba 1+0), Dynamo Moskva - Spartak Moskva 2:1 (za domácí Novák 0+1), Dinamo Riga - CSKA Moskva 5:3.