Nečekaný budíček. Lvy v Jaroslavli probral požární poplach

Adam Sušovský Adam Sušovský
6. 4. 2014 10:14
Pozor, tohle není cvičení. Připravte se prosím k evakuaci, křičel na hráče Lva dnes ráno v Jaroslavli požární poplach na hotelu. Zřejmě to byl jen omyl.
Par minut po požárním poplachu už hráči Lva relaxovali v lobby místnosti. Po snídani je čeká krátká týmová procházka po městě a pak přesun k zápasu.
Par minut po požárním poplachu už hráči Lva relaxovali v lobby místnosti. Po snídani je čeká krátká týmová procházka po městě a pak přesun k zápasu. | Foto: Adam Sušovský

Jaroslavl (od našeho zpravodaje) - Po včerejším tvrdém dosedu na ranvej letiště v Jaroslavli měli hráči Lva Praha klidnou noc, ale o to divočejší ráno. V den třetího zápasu finále Západní konference je nad ránem probral požární poplach.

Nejprve siréna a pak hlas: "Pozor, pozor. Tohle není cvičení. Zachovejte klid a bez paniky se připravte k evakuaci hotelu."

Nakonec se ale naštěstí ukázalo, že šlo pouze o zvláštní omyl. I když zněl poplach na všech pokojích, pracovníci hotelu si dál hleděli svého a nic nenasvědčovalo tomu, že by se v areálu budovy něco dělo.

"Někdo nás chtěl asi probrat," smál se vzápětí obránce Martin Ševc. "Trenér asi nechěl, aby někdo zaspal snídani."

Lvi poplach ignorovali, hořet bude až večer na ledě

"My už jsme byli vzhůru, bylo to asi deset minut před snídaní. Takže jsme jen vykoukli ven, a když jsme viděli, že se nic neděje, hlášení jsme ignorovali. Stejně se vzápětí vyplo," dodal Ševc.

Hořet by prý mohlo až dnes odpoledne na ledě. Lev Praha vede ve finále Západní konference KHL nad Lokomotivem 2:0 na zápasy a dnes se hraje na horkém ledě soupeře.

Třetí utkání série Lokomotiv Jaroslavl - Lev Praha začíná v 15:00 - on-line přenos utkání přímo z Jaroslavle čtěte ZDE.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 21 minutami

Raketa, která v Afghánistánu zabila civilisty, byla tragickou chybou, kají se Spojené státy

Americká armáda přiznala, že její poslední bojová akce v Kábulu byla chyba. USA zaútočily 29. srpna raketou odpálenou z dronu na auto s údajnými atentátníky, ale zemřeli při tom civilisté.

Americký generál Kenneth McKenzie v pátek útok označil za "tragickou chybu" a přiznal, že při něm přišlo o život deset civilistů a mezi nimi sedm dětí. Podle jeho slov nebyl zabit žádný člen Islámského státu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy