Na Jágra bude vyprodáno, zbydou jednotlivé lístky

Sport Sport
18. 9. 2012 15:06
Na zápas Kladno – Slavia, první v extralize, v němž kvůli výluce v zámoří nastoupí hvězdy NHL, je dosud prodáno zhruba 12 tisíc vstupenek.
Jaromír Jágr v dresu Kladna
Jaromír Jágr v dresu Kladna | Foto: CPA - Eduard Erben

Praha – Na zápas Kladno – Slavia, první v extralize, v němž kvůli výluce v zámoří nastoupí hvězdy NHL,  je dosud prodáno 12.600 vstupenek, dalších asi dva tisíce je rezervovaných. Aktuálně.cz to potvrdil mluvčí společnosti Sazka sázková kancelář Václav Jalovecký s tím, že čísla se mění každým okamžikem.

Sazka ve své síti lístky na zápasy v O2 Aréně prodává.

Na zápas, v němž se předvede Jaromír Jágr, však přijde více diváků. Do bilance prodaných vstupenek se totiž nepočítají VIP prostory haly – tedy skyboxy a klubové patro. Celková kapacita haly při hokejových zápasech je 18.845 tisíc diváků.

Bude skoro plný dům

„Pokud jde o první a čtvrté patro arény (bez skyboxů a klubových sedadel – pozn. red.), počítáme, že bude vyprodáno. Už nyní se blížíme počtu 14,5 tisíce prodaných lístků, což je na hranici kapacity,“ řekl Jalovecký.

Kladno nasadí do utkání kromě Jaromíra Jágra také Tomáše Plekance, Marka Židlického nebo Jiřího Tlustého. Slavia už potvrdila start Romana Červenky a Vladimíra Sobotky.

Dva rekordy: venku a za komunismu

Dosavadní rekord v návštěvnosti při novodobé extralize drží zápas Pardubice – Kometa Brno hraný na plochodrážním stadionu ve Svítkově. Loni do otevřeného hlediště přišlo 17.140 diváků. Absolutní rekord drží zápas Spartak Sokolovo - ZKL Brno hraný při otevírání Sportovní haly v Holešovicích v roce 1962. Na zápas se dívalo 18.500 diváků.

V O2 Aréně bylo nejvíc lidí při zápase Slavia – Zlín (sedmé finále v dubnu 2008) 17.123 lidí.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Prověřování Vrbětické kauzy se soustředí na jedinou verzi, uvedl šéf dozorujícího státního zastupitelství

Prověřování výbuchů skladů ve Vrběticích se soustřeďuje pouze na verzi o podílu agentů ruské vojenské tajné služby GRU, která vychází z logických dedukcí a řady opatřených důkazů. Řekl to ve čtvrtek Jan Sladký, šéf Krajského státního zastupitelství v Brně, jehož zlínská pobočka případ dozoruje. Pro zahájení trestního stíhání je podle něj u této verze "mimořádně klíčové" poskytnutí právní pomoci ze zahraničí. Dodal, že vyjadřovat se k možnému odložení věci je nyní předčasné. Připustil ale, že i takové ukončení kauzy může nastat.

"Trestní řízení související s explozemi muničních skladů ve Vrběticích je v současné chvíli ve fázi prověřování, což znamená, že doposud žádné osobě nebylo sděleno obvinění," uvedl Sladký. "Mohu vyloučit, že by kdokoliv již byl souzen a zproštěn obžaloby pro jednání související s těmto výbuchy," doplnil. Zároveň pochválil práci policistů i zpravodajců.

Zdroj: ČTK
před 32 minutami

Šéf vojenských zpravodajců Beroun potvrdil, že se debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu

Šéf vojenských zpravodajců Jan Beroun potvrdil, že se na schůzce na ministerstvu vnitra debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu, řekla předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová (ODS).

Šéf komise pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství Vít Rakušan (STAN) uvedl, že nemá pochybnosti o tom, že vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) cestu do Ruska plánoval. Není to podle něj v souladu s tím, co bylo řečeno dřív.

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy