MS v hokeji 2018 • Skupina A • 20:15

Česko - Rusko

Česko
4:3
2:1, 1:2, 0:0, 1:0
Rusko
15. Krejčí (Jaškin, Gudas)
19. Jaškin (Pastrňák, Krejčí)
25. Pastrňák (Krejčí)
64. Pastrňák (Krejčí, Hronek)
2. Nestěrov (Barabanov, Kablukov)
21. Grigorenko (Bučněvič, Anisimov)
26. Barabanov (Zajcev, Šalunov)

Dobrý den. Vítejte u online reportáže z utkání MS v ledním hokeji 2018 mezi Českem a Ruskem. Utkání začne ve čtvrtek 10. května ve 20:15.

Česká reprezentace dnes zakončí velmi těžký vstup do šampionátu. Dosud totiž odehrála tři souboje a to hned s těmi silnějšími celky. V prvním zápase si Češi po prodloužení poradili se Slovenskem, načež těsně podlehli silným Švédům. V úterý se Česko pro změnu postavilo Švýcarsku a v divokém zápase svého soka v boji o čtvrtfinále přehrálo 5:4 po samostatných nájezdech. V tomto utkání se blýskl Pavel Francouz, který v závěru řádné hrací doby vychytal trestné střílení a poté nepustil ani jeden nájezd.

 

Nejproduktivnějším hráčem českého týmu na tomto turnaji je zatím Dominik Kubalík, který má dvě branky a dvě asistence. Jen o jeden bod méně však má také Dmitrij Jaškin, Tomáš Hyka a Andrej Nestrašil. Z obránců se do dobré formy dostal především Michal Moravčík, jenž odehrál skvělé utkání proti Švýcarsku.

Oproti českému týmu měli Rusové podstatně jednoduší vstup do mistrovství světa. Dosud se totiž utkali se třemi papírově nejslabšími celky a všechny dokázali jednoznačně porazit. Na úvod turnaje si Rusko v poměru 7:0 poradilo s Francií i Rakouskem a poté přejelo také Bělorusko. To dostalo pro změnu o jednu branku méně.

 

Se skóre 20:0 je jasné, že ruští hokejisté patří mezi ty nejproduktivnější. Kaprizov s Dacjukem jsou se šesti kanadskými body v elitní desítce tabulky produktivity, Dadonov je za 1+4 šestnáctý a aspoň tolik bodů, co nejlepší český hokejista, má ještě dvojice Barabanov - Grigorenko.

Vzájemných zápasů odehráli Češi s Rusy opravdu velké množství. V posledních letech jsou ale úspěšnější právě Rusové, kteří vyhráli sedm z posledních osmi střetnutí proti českému týmu. Naposledy se tyto reprezentace potkaly 29. dubna na Švédských hokejových hrách a výsledkem bylo ruské vítězství 4:2. Týden předtím se však po výsledku 2:1 radovali Češi.

Vladislav Gavrikov dává gól na 0:2 v semifinále Česko - Rusko na ZOH 2018
Vladislav Gavrikov dává gól na 0:2 v semifinále Česko - Rusko na ZOH 2018 | Foto: Reuters

SESTAVY TÝMŮ

 

Česko: Rittich (Francouz) - Gudas, Šulák, Hronek, Moravčík, Sklenička, Jordán, Polášek - Pastrňák, Krejčí, Jaškin - Hyka, Faksa, Červenka - Řepík, Nečas, Kubalík - Chytil, Nestrašil, Plekanec - Horák

 

Rusko: Košečkin (Šesťorkin) - Gavrikov, Kiselevič, Nestěrov, Zajcev, Jakovlev, Trjamkin, Chafizullin - Kaprizov, Dacjuk, Dadonov - Grigorenko, Anisimov, Bučněvič - Mamin, Andronov, Michejev - Barabanov, Kablukov, Šalunov - Sošnikov

Obrovskou posilou pro dnešní zápas je pro Čechy bostonská dvojice Davidů. Krejčí s Pastrňákem nastoupí v první formaci a po jejich boku bude Dmitrij Jaškin, pro kterého má zápas poněkud jiný nádech. Přeci jenom své ruské kořeny nezapře.

Dnešní utkání bude rozhodovat kanadsko-švédská dvojice. Hlavními rozhodčími jsou Brett Iverson s Linusem Öhlundem, kterým bude asistovat Jake Davis a Nathan Vanoosten.

Srovnání dnešních soupeřů hovoří ve prospěch ruské reprezentace.

Živě: Česká hokejová reprezentace jde na Rusy i s bostonskými Medvědy. Textový přenos sledujte na 👉 http://aktln.cz/oYg3nU 👈

Zveřejnil(a) Sport Aktuálně.cz dne 10. May 2018

V bráně dnes bude David Rittich, který má v čerstvé paměti vzájemný zápas s Ruskem na Carlson Hockey Games. Český gólman tak v hlavě může mít několik zažitých věcí z hry ruské mašiny.

MS v hokeji 2018: David Rittich na tréninku českých hokejistů před Švýcarskem
MS v hokeji 2018: David Rittich na tréninku českých hokejistů před Švýcarskem | Foto: Luboš Vácha
1.

UTKÁNÍ PRÁVĚ ZAČALO.

1.

Napadající Hyka pro Česko vybojoval kotouč a poté šel clonit před bránu Vasilije Košečkina. Gudasova střela byla sražena.

2.

Tak to je hodně špatný vstup do zápasu. Barabanov se zleva natlačil do brankoviště, kde ale dobře zasáhl Rittich. Jenže od jeho hokejky šel kotouč na NIKITU NESTĚROVA, jenž z levého kruhu propálil českého gólmana. Asistence: Alexandr Barabanov, Ilja Kablukov.

3.

Elitní formace českého týmu poprvé zatopila defenzívě Ruska. Košečkin musel předvést dva zákroky a poté ještě pálil Plekanec. Hra se přesouvá do neutrální zóny.

4.

V útočném pásmu se Češi vůbec neprezentují špatně. Momentálně mají více ze hry, avšak pořádné ohrožení Košečkina se zatím nekoná.

4.

Po šikovném nahození Skleničky se kotouč odrazil k Řepíkovi. Tomu chyběl decimetr k tomu, aby mohl dorážet za ruského brankáře.

5.

Nenápadné nahození Šuláka se od Košečkina odrazilo za bránu. Následně ještě kombinoval Pastrňák, ale proti přesile byl bez šance.

6.

Po delší době se Rusové natlačili do blízkosti Ritticha. Jenže akce Pavla Dacjuka byla v pohodě ubráněna pozorným Poláškem.

6.

Grigorenko se dostal až před Ritticha a jemně kotouč usměrnil na českého gólmana. Ten zasáhl pravým betonem.

7.

Nestěrovova jedovatá střela od modré čáry prolétla vedle Rittichovy brány. Rusové se drží v útočném pásmu.

8.

Libor Šulák si to namířil dopředu, nicméně jeden z útočníků mu vjel do pásma. Ofsajd.

8.

Díky dobrému napadání se Češi znovu usadili v těsné blízkosti Košečkina. Střely ale zatím neprocházejí na ruského gólmana.

8.

Pastrňák od mantinelu oslovil volného Michala Jordána, který bleskově zakončoval. Svižná střela šla těsně mimo.

9.

Rusko se v posledních minutách ne a ne dostat do tlaku. Faksa kotouč posouvá do neutrální zóny.

10.

Až nyní musel znovu zasahovat Rittich. Kablukovovo nahození od modré čáry šlo přesně do jeho lapačky.

10.

Horák a Gudas to nyní zkoušeli ze solidní pozice. Nakonec se puk od Košečkina odrazil do ochranné sítě.

11.

Hronek si ještě netroufl na nahození od modré čáry, avšak Šulák již Košečkina dokázal prověřit. Puk šel od gólmana vedle brány.

12.

Přečíslení dvou na jednoho v podání Ruska. Nakonec se kotouč dostal před volného Andronova, ale tomu znemožnil zakončení Šulák, jenž se dokázal natáhnout k hokejce soka.

12.

Ještě jedna nebezpečná situace. Od brusle jednoho z Rusů se puk odrazil jen centimetry vedle vzdálenější brány Davida Ritticha.

13.

Šulák byl při bránění hodně důrazný a vypadalo to na faul. Jenže rozhodčí jsou k zákrokům zatím benevolentní.

14.

Do výborné pozice si sjel jeden z českých obránců a přes Košečkina se puk odrazil před odkrytou bránu. Horák ale kotouč vůbec netrefil.

15.

Je vyrovnáno. Po nahození od modré čáry zůstal kotouč před Košečkinem a ruská obrana puk nedostala do bezpečí. Volného touše se proto ujal DAVID KREJČÍ, který jej švihem poslal do horního rohu brány. Asistence: Dmitrij Jaškin, Radko Gudas.

17.

Rusové teď dlouho dokázali kombinovat před Rittichem. Do větší šance se ale přes českou defenzívu nedostali a kotouč mohl vyvést rychlonohý Kablukov.

18.

Alexandr Barabanov se nadvakrát dostal ke kotouči a z pravého kruhu vyslal svižnou střelu. Rittich byl pozorný.

18.

Momentálně se kotouč drží převážně ve středním pásmu. Ani jeden z celků soupeře nepouští do blízkosti svého gólmana.

19.

Nalevo si najel Michejev, jenž volil svižnou střelu letící těsně mimo tři tyče.

19.

Fantazie. Elitní formace teď ruské obraně znovu zavařila napadáním a Pastrňák se ujal volného kotouče za bránou. Následovala přihrávka na osamoceného DMITRIJE JAŠKINA, který z mezikruží neatakován prostřelil zaskočeného Košečkina. Asistence: David Pastrňák, David Krejčí.

20.

Češi se snaží v klidu dohrát první třetinu. Hraje se ve středním pásmu.

20.

KONEC PRVNÍ TŘETINY.

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí a spokojenější jsou zatím čeští hokejisté. Ti byli od začátku aktivnější, nicméně do vedení šli již ve druhé minutě Rusové. Jenže trefa Nikity Nestěrova české reprezentanty vůbec nepoložila. Problémy obraně Ruska činila především elitní formace složená z posil z NHL. O vyrovnání se nejprve postaral David Krejčí a v 19. minutě pak skóroval také Dmitrij Jaškin. Povedená třetina tak skončila 2:1 ve prospěch Česka.

STŘELY NA BRÁNU PO PRVNÍ TŘETINĚ

 

Česko - 12

Rusko - 4

21.

ZAČALA DRUHÁ TŘETINA.

21.

Díky zakázanému uvolnění soupeře se Češi dokázali usadit v útočném pásmu. Krejčího formace tentokrát nevyprodukovala ohrožení Vasilije Košečkina.

21.

Znovu je tady hodně špatný začátek třetiny ze strany české reprezentace. Parádní zadovkou od zadního mantinelu se prezentoval Bučněvič, který dokonale našel volného MICHAILE GRIGORENKA. Ten si sjel před Ritticha a z prvního doteku jej prostřelil. Asistence: Pavel Bučněvič, Arťom Anisimov.

22.

Do velké šance se dostal Nečas, který zužitkoval přečíslení tří na dva a zjevil se sám před Košečkinem. Zblízka už jej ale nepřekonal.

22.

Češi získali aspoň přesiklovou hru. Nedovoleným bráněním se provinil Dinar Chafizullin.

23.

V oslabení nyní ujel Anisimov, který vystihl špatnou rozehrávku Davida Krejčího. Bekhendový blafák vychytal David Rittich.

24.

Češi se vrátili do útočného pásma. Nakonec šel puk na Šuláka, ale jeho dělovka od modré čáry byla zablokována.

24.

Rusko hraje v plném počtu.

24.

Souhra je teď na obou stranách hodně rozkouskovaná. Českou akci přerušuje zásah střídačky.

25.

První útok českého týmu je neskutečný. Rychlý výpad rozjel Pastrňák, který puk předložil Krejčímu. Jeho zakončení těsně minulo bránu, ale následně Krejčí posunul kotouč zpět k brankovišti a DAVID PASTRŇÁK už měl jednoduchou pozici. Asistence: David Krejčí.

26.

Bohužel je okamžitě vyrovnáno. Rusko se po inkasování branky dostalo do tlaku, ze kterého vyplynula parádní akce Nikity Zajceva. Ten už mohl zakončovat, ale místo toho puk předložil ALEXANDRU BARABANOVOVI, jenž střílel do prázdné brány. Asistence: Nikita Zajcev, Maxim Šalunov.

28.

Rusové pokračují v aktivitě a získávají přesilovou hru. Dvouminutový trest za sekání si odsedí Libor Šulák.

28.

Souboj nejlepší přesilovky proti nejhoršímu oslabení zatím vyznívá ve prospěch Ruska. Rittich se teď musel vytáhnout, aby zneškodnil bleskovou střelu z levého kruhu.

29.

Dvakrát Češi vyhodili kotouč až za bránu Vasilije Košečkina.

29.

Nepřesná přihrávka Kaprizova doputovala do středního pásma. Toto oslabení již Češi zvládnou.

30.

Česko hraje v plném počtu.

31.

Formace Jaškin - Krejčí - Pastrňák znovu motala hlavy ruských obránců. Jenže nakonec se kotouč od zadního mantinelu odrazil ke Košečkinovi.

31.

Nepřesnost v rozehrávce Ruska. Pískáno zakázané uvolnění.

31.

Pastrňák se rozjel do útočného pásma, avšak jeden ze soupeřů mu vnikl za modrou čáru.

32.

Šikovně se Dacjuk proháčkoval až do blízkosti Ritticha. Pak se znovu spěchalo na druhou stranu, ale Nestrašilovu rychlou střelu vyrazil Košečkin.

33.

Po Hykově překvapivém zakončení se dopředu vydal Bučněvič. Ruský forvard udělal kličku na střed útočného pásma, ale poté ještě zbytečně přihrával.

34.

Bleskově se teď musel vracet Moravčík, který napravoval Nečasovu nepřesnost. Rodící se přečíslení Ruska proto nepřineslo ohrožení.

35.

Svižnou střelu Andronova musel likvidovat Rittich. Na druhou stranu spěchá elitní formace české reprezentace.

35.

Trjamkin vyslal tvrdou střelu od modré čáry a div, že Rittich nemusel zasahovat. Gudas pak kotouč posunul do středního pásma.

36.

Češi střídali a rázem přišlo bleskové přečíslení čtyř na tři. Gavrikov z mezikruží trestuhodně přestřelil.

37.

Blesková akce Česka vypadala nadějně, avšak nakonec je pískáno nedovolené bránění brankáři od Tomáše Plekance.

37.

Nahození od modré čáry bylo sraženo mimo Rittichovu bránu. Rusové se ale drží v útočném pásmu.

38.

Jedovatá střela teď prolétla až k Rittichovi, kterým puk betonem jen lehce usměrnil. Kotouč se následně odrazil od jedné tyče do druhé, ale nepřekonal brankovou čáru.

38.

Polášek puk vyhazuje ke Košečkinovi. Zdá se, že ani tuto přesilovou hru Rusové nevyužijí.

39.

Česko hraje v plném počtu.

40.

Příliš pomalu se teď kotouč klouzal do útočného pásma českého týmu. Pískán ofsajd.

40.

KONEC DRUHÉ TŘETINY.

Také druhá perioda je fuč a tentokrát už je vyrovnáno. Českému týmu znovu nevyšel vstup do hry, když z hokejky Michaila Grigorenka inkasoval již ve 21. minutě. Pak sice znovu úřadovala Krejčího formace a po gólu Davida Pastrňáka Češi vedli, avšak Rusko dokázalo bleskově vyrovnat. 92 sekund po Pastrňákově gólu se totiž prosadil Alexandr Barabanov. Ten stanovil aktuální skóre zápasu.

STŘELY NA BRÁNU PO DRUHÉ TŘETINĚ

 

Česko - 17

Rusko - 12

41.

ZAČÁTEK TŘETÍ TŘETINY.

41.

Češi do třetí třetiny vstupují dobře a drží kotouč na svých hokejkách. Zatím je to bez ohrožení Vasilije Košečkina.

42.

Kubalík kotouč dovezl do útočného pásma, ale poté přišla rychlá ztráta a protiútok soupeře. Střela z pravého kruhu byla sražena.

42.

Rittich zastavil Šalunovovo nahození a okamžitě chtěl oslovit Nestrašila. Ten prudkou předávku nezpracoval.

43.

Šulák byl důrazně dohrán Andronovem. Díky tomu se Rusové dostali do útočného pásma, nicméně nahození od modré čáry Rittich dobře viděl.

44.

Nenápadnou nabídku z úhlu vyslal Dadonov. Rittich se do přihrávky vložil svou hokejkou.

45.

Rozehrávku z rohu útočného pásma zachytil Barabanov, který dopředu vyjel z druhé vlny. Svižnou střelou trefil připraveného Ritticha.

46.

Češi se teď ne a ne vymanit z obranného pásma. Rusko je ve třetí periodě lehce aktivnější, nicméně do velkých šancí se nedostává.

46.

Adam Polášek lehce přistrčil Andronova, který se poroučel k mantinelu. Výsledkem jsou dvě trestné minuty za krosček.

47.

Hned v úvodu oslabení se Češi dvakrát osvobodili vyhozením puku přes všechny čáry.

47.

Další akci Ruska zastavuje ofsajd.

48.

Až teď se Rusové nastěhovali do útočného pásma. Jakovlevova střela si našla cestu k Rittichovi, ale ten byl pozorný.

48.

Parádní přihrávku křížem vyprodukoval Zajcev, který hledal Bučněviče. Tomu puk naštěstí prosvištěl vedle hokejky.

48.

Pavel Bučněvič u mantinelu zasáhl tvář Radka Faksy. Za chvíli začne přesilová hra Česka.

49.

Hronkovo nenápadné nahození od modré čáry se zastavilo na tyči Košečkinovy brány. Teď měli Rusové štěstí.

50.

Krejčí parádní přihrávkou našel volného Pastrňáka, ale ruský gólman se dokázal bleskově přesunout. Skvělý zákrok Košečkina.

50.

Druhá přesilovková formace se nemůže dostat do útočného pásma. Při postupu Martina Nečase je pískán ofsajd.

50.

Rusko hraje v plném počtu.

51.

Jordánův pokus nemířil do prostoru brány, ale Košečkin kotouč pro jistotou srazil do ochranné sítě.

51.

Na obou stranách byly k vidění nepřesnosti. Týmy se sice dostaly do útočného pásma, ale žádné zakončení se nekonalo.

52.

Sborná měla problémy s napadáním českého celku. Nakonec je pískáno zakázané uvolnění Ruska.

52.

Sborná měla problémy s napadáním českého celku. Nakonec je pískáno zakázané uvolnění Ruska.

52.

Košečkin si nebyl vůbec jistý, zda má kotouč mezi rukou a tělem. Po jedovatém nahození Adama Poláška puk přeci jenom našel ve své výstroji.

53.

Po rychlém přechodu do útočného pásma se Dacjuk dostal k zakončení bekhendem. Rozvlnil ale pouze boční síť brány.

53.

Nenápadné nahození ruského obránce prošlo až k Rittichovi. Český gólman zasáhl pravým betonem.

54.

Rusové teď výborně kombinovali v útočném pásmu. Rittich si připsal další dva zákroky, ale pak už Češi mohli vystřídat.

54.

Rychlý výpad založil Hyka. Předal puk Červenkovi, ale jeho přihrávka už nebyla přesná.

55.

Hned dvakrát se musel vyznamenat Rittich. Zblízka jej prověřil Bučněvič a po něm ještě Anisimov, ale ani jeden střelecký pokus si nenašel cestu za pozorného gólmana.

56.

Po delší době se vepředu ukázali také Češi. Jenže znovu pak následoval výpad Ruska a Rittich musel zasahovat proti Kiselevičovi.

56.

Okamžitě po buly v útočném pásmu vypálil Kaprizov. Střela mladého ruského útočníka našla jen výstroj skvěle chytajícího Ritticha.

56.

Nenápadná přihrávka Dacjuka se od brusle českého obránce odrazila k Rittichovi. Ten hru přerušil.

57.

Jaškin i Pastrňák se u Košečkina dostali do zajímavých pozic. Ani jeden pořádně nezakončil.

58.

Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Ve středním pásmu se puku ujímá Gudas.

59.

Výborně zapracoval Červenka, který Dadonova nepustil ke střele. Puk putoval do středního pásma a z něj na ruskou střídačku.

59.

Prudká rozehrávka po mantinelu od Moravčíka teď doputovala až na zakázané uvolnění.

60.

Dmitrij Jaškin byl ve středním pásmu zastaven na hranici faulu. Rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.

60.

Dobrá akce Česka. Sklenička sice nemohl zakončovat z pravého kruhu, ale nakonec vypálil aspoň Šulák. Po zákroku ruského gólmana se bude vhazovat v útočném pásmu Česka.

60.

Pár vteřin před koncem se bude vhazovat u Ritticha. Od Gudase šel puk na českou střídačku.

60.

KONEC TŘETÍ TŘETINY.

Ve třetí třetině jsme nebyli svědky ani jednoho gólu a půjde se tedy do prodloužení. Oba týmy měly v poslední dvacetiminutovce zajímavé šance, nicméně gólmani své spoluhráče podrželi skvělými zákroky. Češi i Rusové tak mají jistotu jednoho bodu.

STŘELY NA BRÁNU PO TŘETÍ TŘETINĚ

 

Česko - 21

Rusko - 23

61.

ZAČÁTEK PRODLOUŽENÍ.

61.

Češi se jako první ujali kotouče, nicméně v útočném pásmu Šulák nedokázal kombinovat s Krejčím.

61.

Nepřesnosti na obou stranách teď narušují rozvážnější začátek prodloužení.

62.

Rusko kombinuje před Rittichem, ale přes pozornou obranu se nedostávají k zakončení.

62.

Nečas vystihl nepřesnost soupeře a rychlý brejk vyšperkoval přihrávkou na volného Poláška. Ten Košečkina zblízka nepřekonal.

63.

Další šance. Kubalík oslovil Řepíka, ale ten puk spoluhráči ještě vracel. S tím už Kubalík nepočítal.

64.

Gól a je rozhodnuto! Bleskovou akci rozjel Hronek, který puk v útočném pásmu předal Krejčímu. Zkušený útočník nebyl hamižný a nalevo si ještě všiml DAVIDA PASTRŇÁKA. Mladík z Havířova sice na první pokus neuspěl, ale poté kotouč šikovně odrazil od Jakovlevových nohou do brány. Asistence: David Krejčí, Filip Hronek.

64.

KONEC ZÁPASU.

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU

 

Česko - David Krejčí (1+3)

Rusko - Alexander Barabanov (1+1)

Dnešní utkání je tedy u konce a Češi slaví vítězství v prodloužení. Jako první sice skóroval ruský obránce Nikita Nestěrov, avšak ještě do konce první třetiny Češi otočili nepříznivý vývoj. Po gólu Davida Krejčího bylo vyrovnáno, díky Dmitriji Jaškinovi šli čeští hokejisté do vedení. Ani vstup do druhé části Čechům nevyšel, což znamenalo gól Michaila Grigorenka, nicméně David Pastrňák vedení vrátil Jandačovým svěřencům. Jenže poslední slovo měli v základní hrací době Rusové, kteří díky Alexandru Barabanovovi slavili vyrovnání. V dalších minutách už jsme neviděli branku a zápas šel tedy do prodloužení. V něm měli Češi více šanci a David Pastrňák svou druhou brankou rozhodl.

STŘELY NA BRÁNU

 

Česko - 24

Rusko - 23

Ode mě je to pro dnešek vše. U dalších online reportáží z MS na shledanou.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Liberec poprvé v sezoně zdolal Brno, po obratu na ledě Komety je už šestý

Hokejisté Brna podlehli v jediném dnešním utkání, které zbylo na programu 43. kola extraligy po problémech řady týmů s nákazou koronavirem, na domácím ledě Liberci 1:4.

Kometa v duelu tabulkových sousedů ještě po polovině zápasu vedla, ale hosté skóre otočili a potřetí za sebou naplno bodovali. K posunu na šesté místo pomohl Bílým Tygrům dvěma góly útočník Marek Zachar. Branku a nahrávku zaznamenal další forvard Tomáš Filippi.

43. kolo hokejové extraligy:

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 22. R. Pavlík (Vincour, Rákos) - 36. Zachar (Ordoš), 49. Birner (Štibingr, Filippi), 59. Zachar (P. Jelínek), 60. Filippi (M. Ivan). Rozhodčí: Hradil, Mrkva - Gebauer, Šimánek. Vyloučení: 0:3. Bez využití. Diváci: 1000 (omezený počet).

Brno: Jakub Sedláček - Tansey, Bartejs, Kučeřík, Holland, Gulaši, Fajmon - L. Horký, P. Holík, Mueller - R. Pavlík, Rákos, Vincour - Meluzín, Ostřížek, Malý - Matěj Svoboda, Dočekal, Šik. Trenér: Kalous.

Liberec: Kváča - Šmíd, Štibingr, M. Ivan, Aubrecht, Derner, J. Šedivý - Birner, Filippi, A. Najman - Ordoš, Gríger, Zachar - Rychlovský, P. Jelínek, Čederle - J. Šír, Faško-Rudáš. Trenér: P. Augusta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy