reklama
 
 

Klid i výborná kuchyně. Hotel pro Jágra a spol. je připraven

21. 4. 2015 6:00
Čeští hokejisté budou během domácího mistrovství světa v Praze bydlet v hotelu Selský Dvůr bývalého prezidenta hokejové Sparty Viliama Siveka. Podívejte se, na jaký luxus se Jágr a spol. mohou těšit.

Praha - "Víme, co tým vyžaduje, co obnáší. Víme, jaké má hokejista spaní, jakou chce atmosféru, jaký potřebuje klid. To my Čechům garantujeme," říká známý český hoteliér Viliam Sivek. Právě v jeho hotelu Selský Dvůr v Hostivaři bude během mistrovství světa v Praze bydlet tým českých hokejistů. 

Jeho hotel si vybral a doporučil Vladimír Růžička, Sivekovi jistě pomohly i kontakty z hokejového prostředí, protože sám v minulosti působil jako prezident hokejové Sparty a vychoval syna Michala, který hrál v NHL.

Deník Aktuálně.cz hotel navštívil. Podívejte se v naší fotoreportáži, jakého luxusu si bude moct Jaromír Jágr a spol. v průběhu domácího šampionátu užívat. Vedle klidu a zeleně obklopující hotel na břehu Botiče se hokejisté mohou těšit zejména na výbornou kuchyni. Šéfkuchařem hotelu je jeden z nejlepších českých kuchařů Patrik Bečvář.

autoři: Adam Sušovský, Vojtěch Marek | 21. 4. 2015 6:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama