Klid i výborná kuchyně. Hotel pro Jágra a spol. je připraven

Patrik Bečvář oceněný titulem Kuchař roku České republiky 2013/2014 bude vařit českému týmu během hokejového MS. Češi budou bydlet v hotelu Selský Dvůr, pojďte se do něj podívat.
Hotel pro české hokejisty je připraven. Takhle vypadají pokoje, na kterých bude spát Jaromír Jágr a spol. během šampionátu v Praze. Hokejisté národního týmu budou ubytováni v hotelu Selský Dvůr v Hostivaři.
Čtyřhvězdičkový hotel v klidné části Prahy provozuje Viliam Sivek - známý český hoteliér, který má úzké vazby i na český hokej. Sivek v minulosti působil jako generální manažer a prezident HC Sparta Praha. Jeho syn Michal hrál v NHL a v současnosti působí jako hráčský agent.
"Chceme s českým týmem vyhrát mistrovství světa. Na Spartě jsem vyhrál dva tituly jenom proto, že kluci cítili, že jsme jeden tým. To hokejistům nabídneme i tady v Selském Dvoře," slibuje Sivek.
Hotel prý pro českou reprezentaci vybral sám reprezentační trenér Vladimír Růžička. Češi tak podobně jako Rusové (ti budou bydlet v Kravařích u Aloise Hadamczika) budou na rozdíl od jiných týmů bydlet samostatně. Hotel bude po dobu turnaje pochopitelně veřejnosti nepřístupný.
Foto: Vojtěch Marek
Adam Sušovský Vojtěch Marek Adam Sušovský, Vojtěch Marek
21. 4. 2015 6:00
Čeští hokejisté budou během domácího mistrovství světa v Praze bydlet v hotelu Selský Dvůr bývalého prezidenta hokejové Sparty Viliama Siveka. Podívejte se, na jaký luxus se Jágr a spol. mohou těšit.

Praha - "Víme, co tým vyžaduje, co obnáší. Víme, jaké má hokejista spaní, jakou chce atmosféru, jaký potřebuje klid. To my Čechům garantujeme," říká známý český hoteliér Viliam Sivek. Právě v jeho hotelu Selský Dvůr v Hostivaři bude během mistrovství světa v Praze bydlet tým českých hokejistů. 

Jeho hotel si vybral a doporučil Vladimír Růžička, Sivekovi jistě pomohly i kontakty z hokejového prostředí, protože sám v minulosti působil jako prezident hokejové Sparty a vychoval syna Michala, který hrál v NHL.

Deník Aktuálně.cz hotel navštívil. Podívejte se v naší fotoreportáži, jakého luxusu si bude moct Jaromír Jágr a spol. v průběhu domácího šampionátu užívat. Vedle klidu a zeleně obklopující hotel na břehu Botiče se hokejisté mohou těšit zejména na výbornou kuchyni. Šéfkuchařem hotelu je jeden z nejlepších českých kuchařů Patrik Bečvář.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy