"Véčko" jako symbol úlevy. Fanoušci se v duelu proti Slovincům dlouho strachovali

"Véčko" jako symbol úlevy. Fanoušci se v duelu proti Slovincům dlouho strachovali
Outsider vedl ještě ve 39. minutě 2:0.
Až pak se českému týmu podařilo zápas otočit a mohl slavit na první pohled jasné vítězství 6:2.
Hattrickem a jednou asistencí se na něm podílel útočník Dominik Kubalík.
Skórovali také kapitán Roman Červenka, obránce Michal Kempný a útočník Jakub Flek.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
18. 5. 2023 18:39
Prohlédněte si fotografie z dalšího zápasů české hokejové reprezentantce na MS v Rize, v němž Slovince po velkolepém obratu porazili 6:2.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy