Moc jsem nespal, přiznal Vrána. Ale nervózní má být Magnitka

Adam Sušovský Adam Sušovský
30. 4. 2014 10:30
V Magnitogorsku stoupá napětí před rozhodujícím zápasem Kontinentální ligy. Petr Vrána přiznal, že v noci moc nespal. Ale nervózní by měl být spíše Magnitogorsk!
Petr Vrána si přijel do Ruska pro Gagarina. V noci moc nespal, ale nervózní by měl být spíš Magnitogorsk.
Petr Vrána si přijel do Ruska pro Gagarina. V noci moc nespal, ale nervózní by měl být spíš Magnitogorsk. | Foto: CPA Eduard Erben

Magnitogorsk (od našeho zpravodaje) - Čas se vleče. Lev Praha dnes v Magnitogorsku hraje rozhodující finále Kontinentální ligy. Pro drtivou většinu hráčů je tohle největší zápas kariéry, a tak se není čemu divit, že nervozita stoupá.

"Moc jsem v noci nespal," přiznal v rozhovoru pro Aktuálně.cz pár hodin před zápasem přímo na místě Petr Vrána. S lehkým úsměvem, tohle je zdravá nervozita.

Utkání začíná v 15:00 českého času.

Jak se před takhle klíčovým zápasem cítíte?
Je to sedmý zápas. Pro nás je úspěch, že jsme tady v Magnitce. A dneska hrajem o všechno, je to poslední zápas sezony. Prostě do toho dáme všechno.

Jak jste se na dnešek vyspali?
Ondra Němec, který je se mnou na pokoji, spal. Já ale moc ne. Jsem takový, že když o něco jde, moc toho nenaspím. Snad ta troška stačila, ještě si na chvíli půjdu lehnout.

Tady v Magnitogorsku je o čtyři hodiny víc, tým se ale kvůli únavě dál drží českého času. Kvůli tomu se dnes zkrátil den, přiletěli jsme v jednu ráno místního času, vstávali ve dvanáct. Museli jste vynechat ranní rozbruslení, v podstatě hned po obědě jdete na zápas. Jaké to je?
Je to nepříjemné. Někteří šli na led ale včera ještě v Praze, teď se půjdem projít. Před zápasem bude rozcvička, na výběr jinak není. Ten časový posun je takový, že se nic jiného nedá dělat. Na druhou stranu to aspoň není velké čekání. Vstanem, dáme si jídlo a jdeme na zápas.

Trenéři a kapitán týmu už proslov měli?
Ještě ne. Určitě si ale něco řeknem. Zas ale není nějaký přehnaný důvod, všichni víme, o co jde. Je to sedmý zápas.

Jaký bude? Nervózní boj o prvním gólu, nebo přestřelka jako v pondělí v Praze?
Nevím, opravdu netuším. My hlavně doufáme, že budou trošku nervózní. Že jsou doma a že to před svými fanoušky budou chtít uhrát. A to je asi tak všechno...

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Někdo nastražil výbušninu do vozu severoirské policistky, podezřelá je Nová IRA

V Severním Irsku někdo nastražil bombu do automobilu policistky ve městě Dungiven nedaleko Londonderry. Policejní služba Severního Irska (PSNI) dnes uvedla, že bomba byla ve voze před domem policistky pracující na částečný úvazek objevena v pondělí a v noci na dnešek byla zneškodněna. Policie z činu podezírá radikály ze skupiny Nová IRA.

Zdroj: ČTK
Další zprávy