Kovář rozhodl o postupu Magnitogorsku do semifinále KHL

Aktualizováno 15. 3. 2017 19:48
Útočník Jan Kovář rozhodl o postupu hokejistů Magnitogorsku do semifinále Kontinentální ligy. Český reprezentant ukončil v prodloužení čtvrtý zápas s Barysem Astana trefou na 3:2 a Metallurg vyhrál celou sérii hladce 4:0. Kovář předtím v utkání také vyrovnal ve třetí třetině na průběžných 1:1. Kovář si v každém ze čtyř zápasů proti kazašskému soupeři připsal nejméně dva kanadské body a po devíti utkáních vyřazovací části se s bilancí 8+9 dotáhl na spoluhráče Danise Zaripova (11+6) v čele produktivity play off. Magnitogorsk nyní bude čekat na soupeře pro finále Východní konference. V druhé semifinálové sérii mezi Kazaní a Omskem je stav 3:1 na zápasy.
Jan Kovář.
Jan Kovář. | Foto: Lukáš Caha

Čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy:

Východní konference - 4. zápasy:

Barys Astana - Magnitogorsk 2:3 v prodl. (za hosty Jan Kovář 2+0), konečný stav série 0:4; Kazaň - Omsk 2:1 (za hosty Sobotka 0+1), stav série 3:1.