KHL: Řepík se Smoleňákem dovedli Slovan k první výhře

30. 8. 2017 21:52
Řepík v 54. minutě v přesilovce zlomil nerozhodný stav a byl autorem vítězného gólu, Smoleňák pak triumf stvrdil při power play střelou do prázdné branky.
Fanoušci Slovanu Bratislava.
Fanoušci Slovanu Bratislava. | Foto: Lukáš Caha

Bratislava - Hokejisté Slovanu Bratislava se ve čtvrtém utkání Kontinentální ligy dočkali první výhry i bodového zisku v sezoně a velký podíl na tom měli čeští útočníci Michal Řepík a Radek Smoleňák. V utkání s Dynamem Minsk oba zaznamenali po gólu a asistenci, v brance vítězství 4:2 jistil Marek Mazanec.

Slovenský tým ve třetí třetině třemi góly otočil výsledek a přenechal běloruskému účastníkovi KHL poslední místo v Západní konferenci. Řepík v 54. minutě v přesilovce zlomil nerozhodný stav a byl autorem vítězného gólu, Smoleňák pak triumf stvrdil při power play střelou do prázdné branky.

Kontinentální hokejová liga:

Barys Astana - Nižnij Novgorod 4:2, Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 4:2 (za domácí Řepík a Smoleňák oba 1+1).