Program play off: Tak si Plzeň dokráčela pro titul

Sport ČTK Sport, ČTK
5. 4. 2013 10:37
Podívejte se, kdy se hrají které zápasy play off i play out české extraligy.
Tabulka play off extraligy
Tabulka play off extraligy | Foto: Aktuálně.cz

Česká pojišťovna play off

Finále:

Úterý 9. dubna - 1. zápas:

19:00 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 0:3

Středa 10. dubna - 2. zápas:

17:30 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 3:2sn

Sobota 13. dubna - 3. zápas:

14:45 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 0:3

Neděle 14. dubna - 4. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 5:2

Středa 17. dubna - případný 5. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 1:2

Pátek 19. dubna - případný 6. zápas:

17:30 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 2:5

Neděle 21. dubna - případný 7. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 3:4pp


Semifinále:

Neděle 24. března - 1. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 3:0

Pondělí 25. března - 2. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 0:1

Úterý 26. března - 1. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 3:1

Středa 27. března - 2. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 2:6

Čtvrtek 28. března - 3. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Pátek 29. března - 4. zápas:

19:00 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 2:3

Sobota 30. března - 3. zápas:

17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:4sn

Neděle 31. března - 4. zápas:

18:15 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 1:2sn

Pondělí 1. dubna - případný 5. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 4:5

Úterý 2. dubna - případný 5. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 1:6

Středa 3. dubna - případný 6. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Čtvrtek 4. dubna - případný 6. zápas:

18:15 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:4

Čtvrtfinále:

Pátek 8. března - 1. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 4:0

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 0:1

Sobota 9. března - 2. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 3:4 sn

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 2:1

Neděle 10. března - 1. zápasy:

17:00 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 3:1

17:00 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:0

Pondělí 11. března - 2. zápasy:

17:30 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 2:1

18:15 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 3:1

Úterý 12. března - 3. zápasy:

17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 3:0

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 3:4

Středa 13. března - 4. zápasy:

17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 3:4 sn

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 5:4 sn

Čtvrtek 14. března - 3. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 4:3

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:0

Pátek 15. března - 4. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 5:4p

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:5

Sobota 16. března - případné 5. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 6:3

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 1:2 sn

Neděle 17. března - případné 5. zápasy:

17:00 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 4:0

Pondělí 18. března - případné 6. zápasy:

17:00 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 3:1

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 2:5

18:15 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:0

Úterý 19. března - případné 6. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 0:1

Středa 20. března - případné 7. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 5:0

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 4:3

Předkolo:

Pátek 1. března - 1. zápasy:

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 3:0

Sobota 2. března - 2. zápasy:

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2p

HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 0:4

Pondělí 4. března - 3. zápasy:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Mountfield České Budějovice 1:2

18:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 3:1

Úterý 5. března - případné 4. zápasy:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Mountfield České Budějovice 5:1

18:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 3:2 SN

Čtvrtek 7. března - případné 5. zápasy:

17:30 Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:0

17:30 HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 2:3 PP

 

O udržení:

Tabulka:

1. HC Kometa Brno 58 18 8 10 22 164:175 80
2. HC Energie Karlovy Vary 58 22 2 7 27 151:167 77
3. Bílí Tygři Liberec 58 18 4 12 24 154:189 74
4. Piráti Chomutov 58 12 11 6 29 145:199 64

Program:

Neděle 3. března - 1. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4:2

17:00 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 3:2pp

Pátek 8. března - 2. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 1:2

17:30 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 2:1pp

Neděle 10. března - 3. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 5:6

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 2:0

Pátek 15. března - 4. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 5:4p

18:30 Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 5:0

Neděle 17. března - 5. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 5:3

17:00 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:3

Čtvrtek 21. března - 6. kolo:

18:00 Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:3

18:00 HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:2

Baráž:

Neděle 24. března - 1. kolo:

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc 2:1

17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 2:1

Úterý 26. března - 2. kolo:

18:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 3:0

18:30 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:3

Pátek 29. března - 3. kolo:

17:10 Piráti Chomutov - HC Olomouc 1:2sn

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 7:3

Neděle 31. března - 4. kolo:

17:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec 1:3

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 4:3sn

Úterý 2. dubna - 5. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc 4:2

17:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 0:2

Pátek 5. dubna - 6. kolo:

18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov 2:3PP

18:30 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 4:1

Neděle 7. dubna - 7. kolo:

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc 6:0

17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 3:1

Úterý 9. dubna - 8. kolo:

18:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 1:3

18:30 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:3

Pátek 12. dubna - 9. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc 1:0

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 7:0

Neděle 14. dubna - 10. kolo:

17:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec 0:1

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 5:0

Úterý 16. dubna - 11. kolo:

18:00 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc 2:1

18:00 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 4:5 pp

Pátek 19. dubna - 12. kolo:

18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov 0:4

18:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 2:0

Tabulka:

1. Piráti Chomutov 12 6 1 3 2 27:26 23
2. Bílí Tygři Liberec 12 7 1 0 4 32:27 23
3. BK Mladá Boleslav 12 6 1 0 5 35:24 20
4. HC Olomouc 12 1 1 1 9 13:30 6

Pozn.: Časy se mohou měnit podle televizních přenosů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy