Jágr režíroval výhru Omsku dvěma góly a přihrávkou

Red Spo, ČTK
13. 1. 2010 17:00
Dvě asistence si připsal Leoš Čermák

Praha - Hokejista Jaromír Jágr byl ústřední postavou Omsku při vítězství 4:2 nad Novosibirskem.

Ve středečním utkání Kontinentální ligy vstřelil dvě branky a na jednu přihrál. U obou branek hostujícího celku asistoval Leoš Čermák.

Omsk si připsal třetí výhru za sebou, tuto sérii však narušilo nedohrané utkání s Čechovem. Po hromadné bitce byly oba týmy potrestány minulý týden kontumací.

Duel s Novosibirskem se nesl v mnohem klidnějším duchu. Domácí po patnácti minutách vedli už 3:0 a u všeho podstatného byl Jágr. Český útočník si vylepšil statistiky v KHL na 32 bodů za 16 gólů a stejný počet asistencí.

Ve druhé třetině však stačilo 31 sekund a dvě branky Dmitrije Tarasova duel zdramatizovaly. Omsk ale vedení ještě do přestávky pojistil a vítězství už udržel.