Jihlavský nováček trápil favorita. Šest tisíc fandů ale vidělo v O2 areně triumf Sparty

V O2 areně se sešlo šest tisícovek diváků.
Norský útočník Alexander Reichenberg slaví gól, kterým otevřel skóre v zápase proti nováčkovi z Jihlavy.
Za tu se v bráně představil mladý Jakub Škarek, který sice předvedl několik dobrých zákroků, prohře (a čtyřem gólům ve své síti) ale zabránit nedokázal.
Na první domácí zápas pražské Sparty si do O2 Arény našlo cestu více než 6 tisíc diváků.
Příznivci Sparty dokonce během zápasu roztáhli choreo v klubových barvách - modré, žluté a červené.
Foto: Milan Kammermayer
František Typovský František Typovský
10. 9. 2017 19:56
Hokejová pražská Sparta dokázala v O2 Aréně porazit nováčka z Jihlavy 4:3. o vítězství se přetahovaly oba týmy, přesto nakonec vyhráli Pražané, kterým výhra udělala velkou radost. Podívejte se, jak to na ledě a na tribunách arény v Libni vypadalo.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 49 minutami

Arménský prezident Armen Sarkisjan rezignoval, vadil mu nedostatek pravomocí

Arménský prezident Armen Sarkisjan dnes oznámil, že se vzdává své funkce. Podle agentury AFP vysvětlil, že jako hlava státu nemá možnost ovlivňovat důležité otázky země v "těžkých časech". Osmašedesátiletý Sarkisjan byl prezidentem od dubna 2018.

"Prezident země nemá potřebné nástroje k tomu, aby mohl mít vliv na nejdůležitější otázky státu a národa jak v domácí, tak zahraniční politice," uvedl Sarkisjan. "Je to zcela neemotivní rozhodnutí," ujistil a vyzval k ústavní reformě, která by jeho nástupci umožnila práci za lepších podmínek.

Předloni svedla Arménie boje se sousedním Ázerbájdžánem o Náhorní Karabach. Příměří dojednané v Moskvě znamenalo pro Arménii významné územní ztráty. V průběhu války prezident opakovaně kritizoval premiéra Nikola Pašinjana a poukazoval na to, že nebyl do jednání zahrnut.

Také v loňském roce se Sarkisjan dostával opakovaně s Pašinjanem do konfliktu. Rozdělovala je například otázka odvolání šéfa arménské armády.

Zdroj: ČTK
Další zprávy