Jihlavský nováček trápil favorita. Šest tisíc fandů ale vidělo v O2 areně triumf Sparty

V O2 areně se sešlo šest tisícovek diváků.
Norský útočník Alexander Reichenberg slaví gól, kterým otevřel skóre v zápase proti nováčkovi z Jihlavy.
Za tu se v bráně představil mladý Jakub Škarek, který sice předvedl několik dobrých zákroků, prohře (a čtyřem gólům ve své síti) ale zabránit nedokázal.
Na první domácí zápas pražské Sparty si do O2 Arény našlo cestu více než 6 tisíc diváků.
Příznivci Sparty dokonce během zápasu roztáhli choreo v klubových barvách - modré, žluté a červené.
Foto: Milan Kammermayer
František Typovský František Typovský
10. 9. 2017 19:56
Hokejová pražská Sparta dokázala v O2 Aréně porazit nováčka z Jihlavy 4:3. o vítězství se přetahovaly oba týmy, přesto nakonec vyhráli Pražané, kterým výhra udělala velkou radost. Podívejte se, jak to na ledě a na tribunách arény v Libni vypadalo.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy