Nedvěd sledoval duel týmů "svého srdce", vyhrála Sparta

Petr Nedvěd si v neděli večer našel cestu na zápas dvou extraligových týmů, kterému přirostly nejvíc k srdci. Podívejte se, co na duelu Sparty s Libercem také viděl.
Zatímco v Liberci se bývalý reprezentant Kanady i České republiky narodil, v dresu Sparty ve 26 letech debutoval v sezoně 1997/98. Za Bílé Tygry z Liberec hrál poprvé o 10 let později.
Na konci duelu se radovala Sparta z vítěství 4:2 a triumfu ve čtvrtém z posledních pěti zápasů.
Na zápase nechyběli ani hvězdy kulturistiky, které předchozí večer bojovaly o triumf v soutěži EVLS Prague Pro 2014.
Po několika střeleckých pokusech na obou stranách se dostal do první velké šance v páté minutě hostující Kica. V šesté minutě odstartoval Vampola sérii čtyř vyloučení Bílých Tygrů a Sparta trestala.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
5. 10. 2014 23:09
Petr Nedvěd si v neděli večer našel cestu na zápas dvou extraligových týmů, kterému přirostly nejvíc k srdci. Podívejte se, co na duelu Sparty s Libercem také viděl.

Více o zápase Sparta - Liberec čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Kateřina Šimáčková odchází z Ústavního soudu, bude novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Parlamentní shromáždění Rady Evropy v úterý zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Šimáčková nahradí jiného českého soudce Aleše Pejchala, devítileté funkční období jí začne 1. listopadu. Dosud působila na Ústavním soudu.

Šimáčková získala 204 z 222 odevzdaných platných hlasů. Členové parlamentního shromáždění tak dali na doporučení poradního orgánu, jenž její kandidaturu podpořil minulý týden. Kromě Šimáčkové se o post soudce Evropského soudu pro lidská práva ucházeli za Česko také další dva nominovaní: soudce Nejvyššího soudu Pavel Simon a člen Nejvyššího správního soudu Tomáš Langášek.

Evropský soud pro lidská práva sídlí ve Štrasburku a zabývá se stížnostmi států, nevládních organizací či jednotlivců na porušení Evropské úmluvy o lidských právech. Zasedá v něm 47 soudců, jeden za každý členský stát Rady Evropy. Soud není institucí Evropské unie.

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy