GRAFIKA Hertl vs. MacKinnon. Bitva nováčků sezony je tu

Sport Sport
12. 5. 2014 12:05
V utkání Česka s Kanadou dojde i na střet dvou hvězdných nováčků, Tomáše Hertla a Nathana MacKinnona. Porovnat si je můžete v grafice

Litujeme, požadovaný obsah nelze ve vašem zařízení zobrazit.

Praha - Nathan MacKinnon a Tomáš Hertl. Dvě rodící se hvězdy českého a kanadského hokeje se dnes utkají na mezinárodním kolbišti v utkání základní skupiny mistrovství světa v Minsku.

Srovnejte si v přehledné grafice kariéry obou vycházejících hvězd, jejich aktuální formu i výroky, které na jejich adresu vyslali velikáni světového hokeje.

Zápas Česka s Kanadou se hraje v pondělí od 19:45 a online jej budeme sledovat zde.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Riskeová prohrála v Ču-chaji s Keninovou, čeká ji Muchová

Americká tenistka Sofia Keninová potvrdila na turnaji Elite Trophy v Ču-chaji roli druhé nasazené hráčky a v úvodním utkání Kaméliové skupiny porazila krajanku Alison Riskeovou 6:4, 6:4. Právě s poraženou Riskeovou tedy ve čtvrtek vstoupí do soutěže česká reprezentantka Karolína Muchová.

Druhé porážky v Ču-chaji utrpěly Donna Vekičová a Maria Sakkariová a přišly tak o naději na účast v semifinále. Chorvatka Vekičová prohrála v Azalkové skupině s Dajanou Jastremskou 6:7, 2:6 a ukrajinská tenistka se tak o postup utká s turnajovou jedničkou Kiki Bertensovou.

Řecká tenistka Sakkariová podlehla v Růžové skupině Elise Mertensové ve třech setech. Belgičanku čeká rozhodující duel s Arynou Sabalenkovou z Běloruska.

Další zprávy