Federální derby podle čtenářů: nejlepší byl Jágr

yac
3. 5. 2009 9:10
Vyhrál s jednoznačným náskokem přes 600 hlasů
První dvě třetiny byla radost českých hokejistů zcela obvyklým jevem
První dvě třetiny byla radost českých hokejistů zcela obvyklým jevem | Foto: Sport

Kloten - Jaromír Jágr se stal jednoznačným vítězem čtenářské ankety Aktuálně.cz o nejlepšího hráče utkání hokejového MS mezi Českem a Slovenskem.

Češi v tomto utkání přejeli bývalého federálního partnera 8:0, prakticky si zajistili postup do čtvrtfinále a naopak Slovensku dveře do něj zavřeli.

Autor prvních dvou gólů tohoto zápasu, česká superhvězda Jaromír Jágr, získal přes sedm set hlasů, druhý Červenka měl hlasů o propastných šest set méně.

Páté, respektive šesté místo v anketě obdržely čerstvé posily české reprezentace, Patrik Eliáš a Milan Michálek.

Očividný problém měli čtenáři najít nejhoršího hráče z české soupisky, což je ale po předvedeném výkonu málo překvapivé.

Přesto s nejvíce negativními hlasy vyšel z federálního derby Zbyněk Irgl, těsně následovaný Oleszem a Barinkou.