Fauly, hromadná bitka a dvě Češky v nemocnici. Na střídačku mladých Rusek létaly kelímky i nadávky

Podívejte se na fotografie z utkání Česko - Rusko.
Ruské hokejistky se radují z postupu do semifinále MS do osmnácti let. Češky porazily v Přerově 2:0. Podívejte se na fotky.
Mladé české reprezentantky věřily v úspěch, ten ale nepřišel.
Fanoušci byli zklamaní, hokejistky nedokázaly ani jednou překonat ruskou brankářku. A zahrají si tedy s Finkami o konečné páté místo na domácím šampionátu.
Jinak si ale diváci neměli nač stěžovat. Viděli zápas plný emocí.
Foto: Dalibor Sosna
Sport ČTK Dalibor Sosna, Sport, ČTK
12. 1. 2017 9:54
Podívejte se na fotografie z vyhroceného utkání mezi Českem a Ruskem na MS hokejistek do osmnácti let.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Ministerstvo průmyslu prodloužilo lhůtu, do které mohou podnikatelé zasažení tornádem zažádat o kompenzace

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) prodloužilo příjem žádostí do programu Pomoc po tornádu do 15. října. Resort to uvedl na svém webu. Původně měl příjem skončit 30. září. V kompenzační výzvě Pomoc po tornádu mohou podnikatelé žádat o příspěvek na obnovu nebo nákup nového majetku. Na podporu je pro ně připraveno 200 milionů korun.

Někteří podnikatelé podle resortu stále nemají příslušné podklady k uznání kompenzace, proto se úřad rozhodl posunout termín ukončení příjmu žádostí. Ten začal 30. června.

Státní agentura CzechInvest, která má administraci programu Pomoc po tornádu na starost, k 21. září evidovala 167 podaných žádostí za 82 milionů korun. Z nich bylo na ministerstvu ke stejnému datu předáno 130 žádostí za zhruba 59,6 milionu korun. Úřad postupně podnikatelům posílá peníze na účty, k 21. září proplatil 110 žádostí v objemu 48,9 milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy