V moravskoslezském derby to jiskřilo, Třinec zlomil Vítkovice v přesilovkách

V moravskoslezském derby to jiskřilo, Třinec zlomil Vítkovice v přesilovkách
Třinecké útočné duo Marcinko - Rákos tlačí puk za záda gólmana Patrika Bartošáka z Vítkovic. Marcinko takto zaznamenal svůj první gól v moravsko-slezském derby.
Hráči Třince slaví gól do sítě rivala z ostravských Vítkovic, kterou vstřelil právě Marcinko.  Asistenci na jeho druhý i třetí gól si připsali Erik Hrňa a Vladimír Roth.
Útočník Třince Zbyněk Irgl napadá rozehrávku Vítkovic.
Útočník Třince, Zbyněk Irgl, děkuje mladým fanouškům. Ti jej odměnili potleskem a tajně doufali v ukořistění cenného suvenýru, většině však stačil obyčejný "placák".
Foto: Lukáš Filipec
František Typovský František Typovský
16. 9. 2017 10:51
V tradičně napjaté atmosféře a před výbornou diváckou kulisou se odehrálo první letošní moravskoslezské hokejové derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Domácím se podařilo potrestat nedisciplinovanost hostí a v přesilovkách udeřili. Hattrickem se na výhře Třince v poměru 3:2 podílel Tomáš Marcinko. Podívejte se na nejlepší fotografie z pátečního utkání.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 minutami

Britský prodejce oblečení Boohoo koupil Debenhams. Obchody převzít nechce, hrozí zánik 12 000 míst

Britský on-line prodejce oblečení Boohoo koupil zhruba za 55 milionů liber (1,6 miliardy Kč) značku Debenhams, včetně jejího webu. Žádný ze 118 obchodů, které má Debenhams na hlavních třídách britských měst, se ale Boohoo převzít nechystá. Zájem nemá ani o zaměstnance, takže v ohrožení je až 12 000 pracovních míst. 

Společnost Boohoo převzetí značek Debenhams popisuje jako transformační záležitost a označuje ji za velký krok. Podmínky dohody ale znamenají zánik pracovních míst, což v prosinci avizovali už správcové Debenhams, když zahájili likvidaci této 242 let staré firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy