Flynnovi při rozhovoru vulgárně nadával divák. Vždy se najde idiot, opáčil hokejista

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
13. 3. 2023 10:05
Přímo během televizního rozhovoru na stadionu v Plzni čelil liberecký hokejový útočník Oscar Flynn vulgárním urážkám od fanouška. Český reprezentant divákovi nadávky oplatil, o pár minut později už byl klidnější.
Liberecký hokejový útočník Oscar Flynn.
Liberecký hokejový útočník Oscar Flynn. | Foto: ČTK

Bílí Tygři padli ve čtvrtém utkání předkola play off hokejové extraligy v Plzni 1:2 v prodloužení a sérii rozhodne až úterní pátý duel v Liberci. Po nedělním zápase přišel Flynn na rozhovor České televize, do kterého zasáhly hlasité výkřiky z hlediště.

Mixzóna v Plzni je situována přímo pod tribunou, není ani nijak krytá. A tak se jeden z fanoušků rozhodl Flynnovi sdělit, co má na srdci.

Útočník Liberce dostal od redaktora otázku na dvě vyloučení svého týmu v prodloužení, přičemž druhé z nich nakonec rozhodlo o výsledku. "Je pár situací, ke kterým bych se nechtěl vyjadřovat… Bez komentáře, vracíme se domů a budeme bojovat tam," odpovídal.

"Máte sto kilo, chlapi jako kráva, a pořád padáte. Jenom simulujete, ku*vy!" křičel mezitím na Flynna fanoušek.

"Ještě něco?" zvedl hlavu ryšavý útočník. "Ty konkrétně padáš taky, seš ču*ák!" ozvalo se. To už se Flynn neudržel a sám si ulevil: "Ty ses ču*ák, ty vole!"

"Tady to vidíte sami, tady to vidíte sami… Tečka," pousmál se Flynn a pokračoval v televizním rozhovoru. "Máme na to vyhrát. Boží mlýny melou a věřím, že přidáme třetí vítězný zápas," uzavřel.

Sprška z tribuny ale ještě neskončila. "Jak můžeš být v reprezentaci, ty simulante?" vyslechl si Flynn. Sám pak při odchodu do útrob stadionu zaburácel: "M*dám, ty vole, tady tu Plzeň zku*venou."

V hodnocení s dalšími novináři už třiadvacetiletý rodák z anglického Burnley, jenž odehrál za český národní tým čtyři utkání, mluvil s chladnější hlavou.

"Vždycky když potkáte nějakého fanouška, který se chová jako idiot, má v ruce pivo a nerespektuje hráče ani nikoho jiného, je to frustrující," podotkl Flynn.

"Co na to říct. Věděli jsme, že jedeme k těmhle lidem. Bez urážky, jsou tu jinak skvělí fanoušci. Ale u některých to vypadá takhle," poznamenal k Plzni střelec jediného libereckého gólu ve čtvrtém duelu předkola.

Emotivní série, do níž vstupoval Liberec z pátého místa po základní části jako favorit, vyvrcholí pod Ještědem zítra od 19 hodin zápasem o vše.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Při potopení lodi ve východním Karibiku zahynuli tři lidé, 13 se pohřešuje

Tři lidé zahynuli a 13 dalších se pohřešuje ve východní části Karibského moře, kde se v úterý potopila loď s 32 osobami na palubě. Šestnáct z nich se podařilo zachránit, informovala agentura AP. Příčina potopení lodi není známá.

Neštěstí se odehrálo v ranních hodinách místního času asi 60 kilometrů západně od Antiguy. Zatím není jasné, kam loď plula, řekl místním médiím šéf obranných sil Antiguy a Barbudy, plukovník Telbert Benjamin.

"Loď se potopila na relativně dost hluboké vodě, takže její vytažení může být poměrně náročné," dodal.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Nizozemský dárce spermatu čelí žalobě, podle níž je otcem stovek dětí

Nizozemský muž, který byl dlouhá léta velmi agilním dárcem spermatu, čelí žalobě, podle které se stal biologickým otcem stovek dětí, čímž dalece překročil pravidla dárcovství. Napsal o tom list The Times. Na soud se obrátily rodiny, kterým 41letý Jacob Meijer pomohl k narození potomka. Podle nich neuváženým chováním podstatně zvýšil riziko náhodných příbuzenských svazků, incestu a vzniku psychických problémů u dětí, které zjistí, že mají stovky sourozenců.

Meijer, hudebník z Haagu, který nyní žije v Africe, postupně daroval sperma 13 klinikám pro léčbu neplodnosti a nabízel sperma i soukromě na sociálních sítích. Není jasné, kolik dětí nese jeho genetickou výbavu, on sám ale ve vzkazu jedné z matek připustil, že má asi 500 biologických potomků.

Podle pravidel se nesmí v Nizozemsku sperma od jednoho dárce využít u více než 12 matek a jeden muž smí za pomoci umělého oplodnění zplodit nanejvýš 25 potomků. Meijer tuto kvótu ale dalece překročil, a to zejména kvůli tomu, že klinikám poskytoval nepravdivé informace a vystupoval pod pseudonymy.

Jednou z žalujících je i žena, která vystupuje pouze pod křestním jménem Eva. Meijera si jako dárce vybrala na základě inzerátu na sociálních sítích v roce 2018, tady rok poté, co Nizozemec dostal oficiální varování, když se stal otcem 102 dětí. "Kdybych věděla, že už je otcem více než stovky dětí, tak bych si takového dárce nikdy nevybrala," tvrdí Eva. "Když si uvědomím, jaké to může mít pro moje dítě důsledky, tak se mi dělá zle od žaludku. Obrátit se na soud byl jediný způsob, jak můžu svoje dítě ochránit," dodala.

Sdružení DonorKind, které žalující zastupuje, tvrdí, že jedině rozhodnutí soudu může Meijera zastavit, aby v dárcovství nepokračoval.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Do klubu primátora Ostravy Macury vstoupili všichni, kdo opustili klub ANO

Do nově vzniklého zastupitelského klubu ostravského primátora Tomáše Macury (dříve ANO) už vstoupili všichni zastupitelé, kteří opustili klub hnutí ANO. V krajské metropoli začala i první jednání o podobě nové koalice. Původní koalice tvořená hnutím ANO, uskupením Spolu a Piráty se rozpadla poté, kdy se začal štěpit klub ANO a koalice přišla o většinu hlasů v pětapadesátičlenném zastupitelstvu. Macura vidí možností řešení situace několik, vyjednávat nechce s SPD a Ostravskou levicí. První jednání má za sebou uskupení Spolu, druhý nejsilnější klub zastupitelstva Ostravy po hnutí ANO. ANO plánuje schůzky po středečním sněmu.

Problémy v ostravské buňce ANO odstartovala volba prezidenta. V ní Macura, podobně jako moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák, veřejně podpořil Petra Pavla na úkor stranického šéfa Andreje Babiše. Oba moravskoslezští politici pak hnutí opustili. V případě Macury následovalo jeho vyloučení z klubu ostravských zastupitelů. Stejně tak klub vyloučil i náměstkyni primátora Zuzanu Bajgarovou. Následně klub opustili náměstkyně Kateřina Šebestová a zastupitelé Robert Čep, Ondřej Němeček a Maxim Pachomov. Počet členů klubu ANO tak klesl z 21 na 15.

Zdroj: ČTK
Další zprávy