Hladká tvář olympiády. Jágr před odletem do Číny shodil plnovous

Sport Sport
24. 4. 2019 8:34
Bujný plnovous, který narostl Jaromírovi Jágrovi během play-off první ligy a následné baráže o extraligu, už je minulostí. Sedmačtyřicetiletý útočník, který jako hrající majitel dovedl kladenské Rytíře do extraligy, změnu vizáže oznámil na svém instagramovém účtu.
Jaromír Jágr a jeho bujná hříva během baráže.
Jaromír Jágr a jeho bujná hříva během baráže. | Foto: Milan Kammermayer

"Je dobojováno. Kladno = Extraliga. Děkujeme všem za podporu během baráže. A hlavně, konec sezony, oholit a ostříhat," napsal Jágr ke své aktuální fotografii na Instagramu.

Takhle vypadá Jágrova vizáž po návštěvě holiče

Jágr s návštěvou lazebníka dost možná spěchal i kvůli tomu, že ho hned po skončení baráže čeká nabitý program plný formálních jednání. Už dnes odpoledne by měl odletět s výpravou prezidenta Miloše Zemana do Číny.

Ta bude v roce 2022 hostit nadcházející zimní olympiádu a Jágr by se mohl stát hlavní tváří hokejového turnaje. Během své návštěvy Číny by se měl Jágr potkat i s tamějším prezidentem Siem.

Takhle vypadal Jágr v posledních duelech baráže o extraligu

hokej, Kladno, oslavy návratu do extraligy, Jaromír Jágr
hokej, Kladno, oslavy návratu do extraligy, Jaromír Jágr | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký Senát schválil nominaci Barrettové do nejvyššího soudu

Americký Senát hlasy republikánské většiny schválil nominaci Amy Coneyové Barrettové do funkce soudkyně nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura Reuters. Je to týden před prezidentskými volbami velký úspěch prezidenta Donalda Trumpa, který ji nominoval. Jeho kandidátka posílí konzervativní většinu v devítičlenném tribunálu v poměru šesti ku třem.

Senátoři hlasovali v pondělí pozdě večer téměř výhradně podle stranické příslušnosti. Pro Coneyovou Barrettovou se jich vyslovilo 52, proti její nominaci bylo 48 členů horní komory amerického Kongresu. Proti hlasovala jediná republikánská zástupkyně - senátorka za stát Maine Susan Collinsová, která už dříve uvedla, že nemá nic proti kvalifikaci navržené kandidátky, ale nemyslí si, že je vhodné hlasovat o jejím schválení před volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy