Hladká tvář olympiády. Jágr před odletem do Číny shodil plnovous

Sport Sport
24. 4. 2019 8:34
Bujný plnovous, který narostl Jaromírovi Jágrovi během play-off první ligy a následné baráže o extraligu, už je minulostí. Sedmačtyřicetiletý útočník, který jako hrající majitel dovedl kladenské Rytíře do extraligy, změnu vizáže oznámil na svém instagramovém účtu.
Jaromír Jágr a jeho bujná hříva během baráže.
Jaromír Jágr a jeho bujná hříva během baráže. | Foto: Milan Kammermayer

"Je dobojováno. Kladno = Extraliga. Děkujeme všem za podporu během baráže. A hlavně, konec sezony, oholit a ostříhat," napsal Jágr ke své aktuální fotografii na Instagramu.

Takhle vypadá Jágrova vizáž po návštěvě holiče

Jágr s návštěvou lazebníka dost možná spěchal i kvůli tomu, že ho hned po skončení baráže čeká nabitý program plný formálních jednání. Už dnes odpoledne by měl odletět s výpravou prezidenta Miloše Zemana do Číny.

Ta bude v roce 2022 hostit nadcházející zimní olympiádu a Jágr by se mohl stát hlavní tváří hokejového turnaje. Během své návštěvy Číny by se měl Jágr potkat i s tamějším prezidentem Siem.

Takhle vypadal Jágr v posledních duelech baráže o extraligu

hokej, Kladno, oslavy návratu do extraligy, Jaromír Jágr
hokej, Kladno, oslavy návratu do extraligy, Jaromír Jágr | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy