Foto: Ptáček se po letech vrátil do sestavy Sparty. Symbolické střídání na něj bylo až moc rychlé

Podívejte se, jak se františek Ptáček vrátil do sestavy Sparty...
"Bylo to příjemné a ještě pár vteřin před koncem jsem věřil, že to bude i vítězné," řekl Ptáček po zápase, ve kterém Sparta v závěru normální hrací doby inkasovala gól na 3:3 a následně prohrála 3:4 v prodloužení.
Ptáček nastoupil na první střídání společně s Petrem Kalinou, užil si ovace více než 11.000 diváků v O2 areně a na ledě vydržel 32 sekund. A dostal se i k puku. "To bylo dobré. Vyhráli jsme buly a šlo to na mě. Domluvené to ale nebylo," pousmál se.
Na ledě by prý klidně vydržel i déle. "Všichni šli ale střídat, Kometa i Sparta, tak jsem šel taky. Vypadalo by to blbě, kdybych nešel," podotkl Ptáček, který ve Spartě působí jako trenér u mládeže. "Já teď, jak hraju ty své hokeje, tak tam se tak rychle nestřídá. Byl jsem docela překvapený," smál se.
Dvaačtyřicetiletý bek získal se Spartou čtyři extraligové tituly a pražský klub opustil v roce 2009, kdy byl vyměněn do Českých Budějovic. V extralize hrál naposledy za Kometu, právě proto se dnes loučil proti Brnu.
Foto: Milan Kammermayer
Sport ČTK Sport, ČTK, Milan Kammermayer
30. 1. 2018 23:04
Dvaačtyřicetiletý hokejový obránce František Ptáček se objevil po devíti letech v sestavě Sparty. Šlo o symbolický návrat, na ledě strávil jediné střídání. Podívejte se, jak probíhala nejen úvodní ceremonie.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Evropská komise vyzvala Polsko k zaplacení pokuty za činnost orgánu trestajícího soudce

Evropská komise vyzvala Polsko, aby zaplatilo pokutu za to, že přes rozhodnutí unijního soudu neukončilo činnost disciplinární komory, tedy orgánu, který se zabývá prohřešky soudců. Podle agentury Reuters to ve čtvrtek uvedl mluvčí komise. Varšava má na reakci 45 dní. Pokud podobně jako v případě sporu o důl Turów pokutu zaplatit odmítne, strhne jí komise peníze z unijních fondů.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Tongu, kde vybuchla podmořská sopka, dorazila první pomoc ze zahraničí

Na tichomořské souostroví Tonga ve čtvrtek dorazila první dvě letadla s materiální pomocí, pět dní poté, co na ostrovech způsobila obrovské škody erupce podmořské sopky a následná vlna tsunami. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní se také podařilo obnovit telefonní spojení mezi Tongou a zbytkem světa.

Záchranné týmy v uplynulých dnech usilovně odklízely vrstvu vulkanického popela z přistávací dráhy mezinárodního letiště na největším ostrově Tongatapu, aby skrze něj mohla začít proudit humanitární pomoc pro 105 tisíc obyvatel Tongy. Po uvolnění dráhy tam přistálo letadlo C-130 Hercules vyslané Novým Zélandem. Přiletěl také vojenský letoun z Austrálie, informovala tamní vysílací společnost ABC.

Zdroj: ČTK
Další zprávy