3:10! Jágrova Philadelphia dostala ledovou sprchu

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
19. 4. 2012 7:25
Milan Michálek odstartoval obrat Ottawy proti NY Rangers

Praha - Postup hokejistů Philadelphie do dalšího kola play-off NHL se odkládá. Letci totiž proti Pittsburghu neproměnili svůj první mečbol, když na domácím ledě prohráli ostudně 3:10!

Také tentokrát platilo, že tým, který jako první skóroval, nakonec prohrál.

Philadelphia vedla i s přispěním gólu Jakuba Voráčka a asistencí Jaromíra Jágra 3:2, Tučňáci stihli ještě do konce první třetiny stav otočit a po změně stran dalším přídělem svého soupeře doslova rozcupovali. Hattrickem se blýsknul Jordan Staal.

Přesto mají Letci stále náskok dvou výher.

VIDEO Hossa po Torresově hitu nehybně ležel na ledě
VIDEO Pittsburský Asham si za krosček 4 duely nezahraje
VIDEO Klesla třemi body režíroval výhru Kojotů

Milan Michálek odstartoval obrat Ottawy proti New Yorku Rangers. Jezdci vedli po první třetině 2:0, v té druhé se však trefil český útočník a Sergej Gončar.

Utkání dospělo za nerozhodného stavu do prodloužení, v němž rozhodl o srovnání série na 2:2 Kyle Turris.

Hrozbu vypadnutí ze Stanley Cupu odvrátil vedle Pittsburghu také Vancouver, který zvítězil na ledě Los Angeles 3:1.

Východní konference - 4. zápasy:

Ottawa - New York Rangers 3:2 v prodl. (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
28. M. Michálek, 38. Gončar, 63. Turris - 1. Stralman, 7. Callahan. Stav série: 2:2.

Philadelphia - Pittsburgh 3:10 (3:4, 0:5, 0:1)
2. Giroux (Jágr), 16. Timonen, 16. Voráček - 18., 28. a 37. J. Staal, 4. a 45. Malkin, 9. Niskänen, 17. Crosby, 24. Letang, 31. Sullivan, 35. Dupuis. Stav série: 3:1.