FOTO Inlinisté si oddechli, Labe zastavilo metry od stadionu

Foto: Juraj Jurik
Sport Juraj Jurík, Sport
6. 6. 2013 13:00
Podívejte se, jak hokejový šampionát inlinistů v Drážďanech ohrozilo rozvodněné Labe.

Drážďany - Jen pár metrů chybělo k tomu, aby rozvodněné Labe, poháněné povodňovou vlnou z Čech, vyplavilo mistrovství světa inlinistů v Drážďanech.

Voda se ale podle reprezentanta Juraje Juríka zastavila naštěstí jen pár metrů od Energieverbund Areny.

Ještě dnes se tak mohou odehrát plánované zápasy čtvrtfinále, do kterých zasáhnou i český a slovenský tým.

Jak voda zaplavovala přilehlé pozemky v okolí stadionu si můžete prohlédnout na exkluzivních fotografiích, které Aktuálně.cz poskytl právě Juraj Jurík.

 

Právě se děje

před 46 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy