20 hvězd i talentů. Koho sledovat v nové sezoně ligy?

Darida, Horváth, Matějovský, Kadlec a další. Koho bude stát za to sledovat v novém ročníku Gambrinus ligy? My vybrali dvacet jmen.
Vladimír Darida - V necelých 23 letech je tento talentovaný záložník velkou oporou Plzně. Ta ho také v létě před kvalifikací do Ligy mistrů odmítla pustit do zahraničí. Letos bude jistě patřit k těm nejlepším, kteří budou v Gambrinus lize nastupovat.
Pavel Horváth - Učitel mladíka Daridy a dosud nepostradatelný špílmachr viktoriánů. Na konci minulé sezony bojoval s nadváhou, která byla jednou z příčin jeho klesající formy. Proto šel do sebe a v létě pořádně zhubl. Sportovnější postava by mu mohla pomoci k znovu výborným výkonům.
Tomáš Hořava - Přišel z Olomouce jako potenciální náhrada za Horvátha, ale sotva měsíční letní příprava mohla jen těžko posloužit k souhře s týmem. Jeho chvíle ale určitě přijde. Zvlášť pokud bude Plzeň hrát poháry i ligu, na hřiště se jistě dostane.
Marek Matějovský - V minulé sezoně se na jeho hlavu často snášela kritika, že není tím dirigentem, kterého by Sparta potřebovala. V letě přišel o kapitánskou pásku a ještě mu v záloze přibyla konkurence v podobě navrátilce Kamila Vacka. Bude zajímavé sledovat, jak si s těmito novinkami poradí.
Foto: CPA
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
19. 7. 2013 14:00
Podívejte se na přehled 20 fotbalistů, které bude letos stát za to sledovat v Gambrinus lize.

Praha - Nový ročník Gambrinus ligy začíná už tento pátek a Aktuálně.cz vám přináší seznam dvaceti fotbalistů, které bude stát za to letos blíže sledovat.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy