FOTO Llorente trénoval na Spartě. Hrát ale asi nebude

FOTO Llorente trénoval na Spartě. Hrát ale asi nebude
Před čtvrtečním utkáním Evropské ligy, ve kterém se v praze střetne Sparta s Athleticem Bilbao, se oba týmy pečlivě připravovaly během středečního tréninku.
Součástí byla také tisková konference, kterou měly oba týmy odděleně. Vyjádřili se trenéři obou týmů. Právě na těchto snímcích máte možnost vidět trenéra Bilbaa Marcela Bielsu.
Spartě hraje do karet hned několik věcí. Samozřejmě domácí prostředí. A dále také krize Bilbaa, které vyhrálo pouze jedno z úvodních šesti utkání španělské ligy a v úvodním utkání ve skupině Evropské ligy na domácím hřišti pouze remizovalo se Šmonou.
Sám Bielsa to na tiskové konferenci komentoval slovy: "Ten problém s Fernandem je citlivý. Vyvolává to určité konflikty a nelze to ignorovat. Nálada v mužstvu je jiná, než by měla být. Ale já to neberu jako výmluvu. Pro mě je tahle záležitost spíš detail. Zajímá mě jen to, jak si vede celý tým,"
Foto: CPA - Eduard Erben
CPA - Eduard Erben, Filip Mědílek
3. 10. 2012 21:30
Podívejte se na fotografie ze sparťanského tréninku a tiskové konference.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

teď

V Česku ubylo lidí v příjmové chudobě, předloni jich bylo meziročně asi o 100 tisíc méně

Domácnosti si předloni v prvním roce epidemie příjmově polepšily, a to hlavně díky penězům od státu. V roce 2020 nejrychleji rostl příjem seniorům, zjistil Český statistický úřad (ČSÚ). Lidí v příjmové chudobě předloni ubylo. Bylo jich asi 900 tisíc, meziročně tedy o 100 tisíc méně. Míra příjmové chudoby klesla z 9,5 na 8,6 procenta, uvedl ČSÚ.

Zdroj: ČTK
před 1 minutou

Z osobností světové politiky důvěřují Češi nejvíce slovenské prezidentce Čaputové, naopak nejvyšší nedůvěru má ruský prezident Putin, uvedlo CVVM

Zdroj: ČTK
před 16 minutami

Česká filharmonie kvůli nakaženým hráčům ruší koncerty s Shekuem Kannehem-Masonem

Kvůli koronaviru ruší Česká filharmonie tři koncerty plánované na 20. až 22. ledna v pražském Rudolfinu. Britský violoncellista Sheku Kanneh-Mason měl pod taktovkou Jakuba Hrůši zahrát Koncert pro violoncello a orchestr e moll Edwarda Elgara. Peníze za vstupné orchestr vrátí v plné výši. "Držitelé vstupenek budou kontaktováni zákaznickým servisem, popřípadě se na něj mohou sami obrátit," říká mluvčí orchestru Luděk Březina.

Na začátku týdne se u filharmonika, který se připravoval na pondělní koncert Komorního orchestru České filharmonie, objevilo potvrzení nemoci covid-19. To si vynutilo změnu programu. Ve středu přibyl další případ a orchestr se z preventivních důvodů rozhodl vystoupení zrušit. Ve středu přibylo v Česku 25 989 nově potvrzených případů koronaviru, zhruba o 2500 méně než v úterý, kdy byl nárůst rekordní za celou dobu epidemie.

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

Inflace v eurozóně stoupla na rekordních pět procent

Míra inflace v eurozóně v prosinci vystoupila na rekordních pět procent, zatímco v celé Evropské unii se dostala na 5,3 procenta. Ve čtvrtek to oznámil evropský statistický úřad Eurostat. V Česku vzrostly ceny ještě více, inflace činila 5,4 procenta. Nejvíce k růstu cen opět přispěly energie, dražší ale byly například i služby.

O rok dříve, tedy v prosinci 2020, byla eurozóna ještě v deflaci minus 0,3 procenta. Míra inflace v Evropské unii před rokem činila 0,3 procenta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy