Zlatan versus Asterix a Obelix. Švédský kanonýr si zahrál legionáře

ČTK ČTK
26. 9. 2022 15:47
Švédská fotbalová hvězda Zlatan Ibrahimovic si vyzkoušel roli herce. Čtyřicetiletý útočník AC Milán se představil ve filmu Asterix a Obelix: Říše středu, který bude mít premiéru v příštím roce.

Ibrahimovic, který se momentálně zotavuje po operaci kolena, dostal roli římského legionáře Caia Antivira. Stal se tak další sportovní hvězdou, která si ve filmech o populární dvojici galských bojovníků zahrála.

Ve filmu s názvem Asterix a olympijské hry se představil sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher, čtyřnásobný vítěz basketbalové NBA Tony Parker nebo fotbalový mistr světa i Evropy Zinédine Zidane.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

V Česku se čím dál víc lidí nakazí akutními respiračními nemocemi, nákaza chřipkou roste hlavně u dětí

V Česku dochází k nárůstu akutních respiračních infekcí včetně chřipky a respiračně syncytiálních virů. Ukazují to údaje Státního zdravotního ústavu. V některých evropských zemích včetně sousedního Německa už se chřipka šíří se střední intenzitou, v Česku zatím počet případů roste hlavně u dětí ve věku šest až 14 let. Ústav ale upozorňuje na to, že vzorků, které lékaři odesílají do národní referenční laboratoře, není dostatek.

"Ve 48. týdnu 2022 se nemocnost akutních respiračních infekcí v Česku zvýšila o téměř 15 procent. Nárůsty nemocnosti jsou evidovány ve všech krajích a ve všech věkových skupinách, což odpovídá zvyšujícím se počtům pozitivních záchytů chřipkových virů a dalších respiračních agens v populaci," uvedl ústav.

Zdroj: ČTK
Další zprávy