Souček a Coufal mezi nejlepšími. West Hamu ale vládne překvapivé jméno

av av
17. 11. 2020 14:18
Britský server Football.London hodnotil fotbalisty West Hamu United za výkony v první pětině letošního ročníku Premier League. Co napsal o Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi a jaké známky čeští reprezentanti obdrželi?
West Ham United slaví branku na Anfield Road
West Ham United slaví branku na Anfield Road | Foto: Reuters

West Ham United z osmi úvodních zápasů anglické ligy vytěžil jedenáct bodů. To by za normálních okolností nebyla žádná sláva, nicméně Kladiváři se museli popasovat s abnormálně těžkým losem.

Souboje s nejlepšími ostrovními týmy zvládli se ctí a položili dobrý základ k vyšším ambicím, než byl loňský tuhý boj o záchranu. 

Hned několik fotbalistů Hammers udělalo na ostrovech velký dojem a bezpochyby k takovým patří i dva čeští reprezentanti, Tomáš Souček a Vladimír Coufal.

Podívejte se, jak je hodnotí redaktoři magazínu Football.London.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy