Fantastický obrat West Hamu. "Kladiváři" za přispění Čechů zatloukli lídra z Chelsea

Fotbalisté West Hamu slaví gól v síti Chelsea
Anglická Premier League žila v sobotu odpoledne šlágrem, v němž čtvrtý tým tabulky West Ham hostil v derby vedoucí Chelsea.
V sestavě domácích nechyběl český obránce Vladimír Coufal...
...a ve středu pole ani jeho krajan Tomáš Souček.
Začátek ale vyšel mnohem lépe hostům. Thiago Silva si vyskočil na rohový kop...
Foto: Reuters
Sport Sport
4. 12. 2021 15:51
Podívejte se na snímky ze šlágru anglické fotbalové ligy, v němž West Ham za pomoci Tomáše Součka a Vladimíra Coufala porazil vedoucí tým tabulky Chelsea 3:2.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Londýnská policie vyšetřuje sérii večírků v rezidenci Borise Johnsona

Londýnská policie oznámila, že vyšetřuje řadu večírků, které se konaly v rezidenci a kanceláři premiéra Borise Johnsona v době protiepidemických uzávěr.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

České firmy obchody na Ukrajině neutlumují, na místě je ale obezřetnost

České firmy podle státní agentury CzechTrade zatím své obchody na Ukrajině z důvodu tamní krize neutlumují. Situace na trhu je stále standardní, agentura nemá žádné informace, že by byly zrušené nebo zpožděné dodávky do země. Na místě je ovšem zvýšená obezřetnost. Firmy by měly objednávky dodávat až po obdržení platby a při uzavírání nových smluv by měly s právníky detailně probrat body týkající se mimořádných okolností. Uvedla to ředitelka zahraniční kanceláře CzechTrade na Ukrajině Oksana Antonenko. 

Rusko rozmístilo u svých hranic s Ukrajinou a také v Bělorusku desetitisíce vojáků. Kyjev i některé západní země tvrdí, že se Moskva připravuje na možnou invazi na Ukrajinu a že chystá provokace, které by měly podobnou operaci zdůvodnit. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy