Vrba, Jarolím, Hašek: Reprezentace stále hledá kouče

Prohlédněte si ve fotogalerii přehled možných nástupců Michala Bílka na trenérském postu u české fotbalové reprezentace.
S Pavlem Vrbou, koučem Plzně, seděl šéf svazu Miroslav Pelta v úterý odpoledne opět u jednacího stolu. Zatím jednání žádný efekt nepřineslo.
Pelta chce znát trenéra nejpozději do 23. února, kdy se ve Francii losuje kvalifikace Eura 2016.
A Tomáš Paclík, vlastník Viktorie Plzeň, se dlouhodobě k celé věci staví tak, že dobrovolně Vrbu nepustí. Kdyby ale Vrba do konfliktu šel a Pelta zaplatil 8 milionů, musel by Paclík Vrbu v létě 2014 pustit.
A co když to celé s Vrbou neklapne? Pak jsou tu další... Zajímavou variantou by byl liberecký kouč Jaroslav Šilhavý, který je považován za jednoho z Brücknerových žáků (pracoval u něj léta jako asistent). A mnohé pochytil, však s "provinčním" Libercem vyválčil mistrovský titul a dostal se s ním i do skupiny Evropské ligy. Vlastník klubu Ludvík Karl však prý jeho odchodu zpod Ještědu není příliš nakloněn.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Luděk Mádl Sport, Luděk Mádl
14. 11. 2013 10:45
Prohlédněte si ve fotogalerii přehled možných nástupců Michala Bílka na trenérském postu české fotbalové reprezentace.

Praha - Peltův favorit se jmenuje Pavel Vrba. Ale co když to nevyjde? Kdo by českou fotbalovou reprezentaci převzal potom?

 

Právě se děje

před 48 minutami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou cunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před cunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy