reklama
 
 

Vrba přišel o střelce. Kozák si zlomil nohu a má po sezoně

3. 1. 2014 10:12
Český reprezentační fotbalista Libor Kozák si zlomil nohu a bude Aston Ville chybět až do konce sezony.

Birmingham - To je smůla! Český reprezentační útočník Libor Kozák si při čtvrtečním tréninku zlomil nohu a bude Aston Ville chybět až do konce sezony. V sobotu ho čeká operace.

24letý útočník tak svůj čtyřgólový účet v Premier League letos nerozšíří. Klub prý bude hledat novou náhradu do ofenzivy.

Bývalý hráč Opavy se podle britských médií zranil při nezaviněné srážce se spoluhráčem Ciaranem Clarkem. 

"Ten souboj vypadal nevinně. Nejdříve jsem si myslel, že se jen srazili kopačkami. Libor ani nevydal žádný zvuk. Nikdo nevěděl, co se stalo, až pak jsme to uviděli. Je to pro nás velká rána," komentoval inkriminovanou situaci v tréninku kouč Aston Villy Paul Lambert.

Kozáka rovnou z tréninku odvezli do nemocnice, kde se potvrdilo podezření na zlomeninu. Klub ještě ve čtvrtek večer oznámil, že s českým střelcem už pro letošek nepočítá a bude hledat náhradu.

Ten tak po letním příchodu z Lazia Řím zůstane na čtrnácti startech v nejvyšší anglické fotbalové soutěži. Chybět ale bude jistě i trenérovi Pavlu Vrbovi, který s ním počítal pro reprezentaci.

„Hned na začátku roku to je pro mě špatná informace. Libora jsem chtěl samozřejmě chtěl zapojit v přátelských zápasech, byl to jeden z hráčů, s nimiž jsem do nejbližších utkání počítal. Co nejdříve se s ním pokusím spojit. Teď nezbývá, než abych mu popřál co nejrychlejší uzdravení,“ uvedl nový reprezentační kouč Pavel Vrba na webu reprezentace. 

autor: Sport | 3. 1. 2014 10:12

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama