Villarreal pouze remizoval s Betisem a ukončil sérii výher

16. 1. 2016 22:36
Fotbalisté Villarrealu neprodloužili sérii šesti ligových výher. V zápase 20. kola španělské ligy remizovali s Betisem Sevilla 0:0 a jen se dotáhli na třetí Real Madrid.
Fotbalisté Villarrealu
Fotbalisté Villarrealu | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Villarrealu neprodloužili sérii šesti ligových výher. V zápase 20. kola španělské ligy remizovali s Betisem Sevilla 0:0 a jen se dotáhli na třetí Real Madrid, jenž má nedělní zápas s Gijónem k dobru. Na nejbližšího pronásledovatele z Viga, který porazil Levante 4:3, má Villarreal náskok šesti bodů.

Největší šanci zápasu měl už v druhé minutě útočník Villarrealu Soldado, jehož střela skončila na tyči. Ani Betis, který dočasně vede trenér rezervy Juan Merino místo odvolaného Pepeho Mela, ale nebyl bez příležitostí, přesto nedokázal skórovat už v šestém zápase za sebou. Villarreal počtvrté v řadě udržel na domácím hřišti čisté konto.

Vigo bylo po přestřelce s posledním Levante nakonec šťastnějším týmem. Přestože po 57 minutách vedlo už 3:0, hosté dokázali dvěma slepenými brankami snížit. V 84. minutě ale rozhodl Orellana, pět minut poté už jen zkorigoval stav Morales.

Španělská fotbalová liga - 20. kolo:

FC Sevilla - Málaga 2:1 (40. a 42. Gameiro - 72. Charles), Vigo - Levante 4:3 (35. a 40. Guidetti, 57. Aspas, 84. Orellana - 63. Deyverson, 65. López, 89. Morales), Villarreal - Betis Sevilla 0:0, San Sebastian - La Coruňa 1:1 (5. Prieto (pen.) – 26. Alberto)