VIDEO Zmar Liverpoolu: Suárez plakal, Gerrard odháněl kameru

6. 5. 2014 8:00
Liverpool v neuvěřitelném zápase přišel o třígólový náskok na hřišti Crystal Palace. Sen o titulu se rozplývá.

Londýn - Fanoušci Reds zažili v pondělí večer tragický a katastrofální večer. Nejprve jásali, když jejich miláčci, fotbalisté Liverpoolu, v pohodě kráčeli na hřišti Crystal Palace k důležitému tříbodovému zisku.

V první půli skóroval Allen a po přestávce navýšili náskok kanonýři Sturridge a Suárez. V 78. minutě ještě hosté vedli 3:0, pak ale přišel kolaps. Domácí třemi góly srovnali na konečných 3:3 a dost možná připravili Liverpool o první mistrovský titul po čtyřiadvaceti letech.

Není divu, že se nejlepší hráč Premier League Luis Suárez bezprostředně po závěrečném hvizdu na hřišti doslova rozplakal. Svou tvář pokrytou slzami raději skryl do dresu a z trávníku jej musel odvádět v tu chvíli statečnější kapitán Steven Gerrard, který neváhal od zničeného Urugayce odhánět dotěrné kameramany.

Rodgers: Je to obrovské zklamání

Liverpool jediný zápas před koncem ligy sice vede o bod před Manchesterem City, ten má však odehrán o zápas méně.

"Není pochyb o tom, že Manchester City vyhraje ligu," řekl pro stanici BBC zklamaný trenér Reds Brendan Rodgers.

"Je to obrovské zklamání. Byli jsme 78 minut naprosto vynikající, dali jsme tři góly a vypadalo to, že přidáme i další. Ale to co se stalo potom... Prostě strašné zklamání," dodal lodivod týmu z Anfield Road.