VIDEO Villa ukázal manželku pod dresem. Bude to drahé

ČTK Sport ČTK, Sport
22. 8. 2012 14:16
Podle listu Marca španělskému fotbalistovi hrozí za svlečení dresu pokuta až tři tisíce eur
VIDEO David Villa slaví gól v zápase Barcelona - Real Sociedad | Video: Sport

Madrid - První branka po návratu po osmiměsíční pauze přijde nejspíš útočníka Davida Villu z Barcelony draho. Podle listu Marca španělskému fotbalistovi hrozí za svlečení dresu pokuta až tři tisíce eur (asi 75 tisíc korun).

Třicetiletý Villa v sobotním duelu prvního kola španělské ligy proti San Sebastianu nastoupil na posledních 16 minut a v prvním soutěžním utkání od zranění hned skóroval. Branku na konečných 5:1 oslavil svlečením dresu, pod kterým měl triko s fotkou manželky a dvou dcer s nápisem "Bez vás bych to nedokázal".

Od rozhodčího za to dostal Villa žlutou kartu a čeká ho i pokuta. Podle pravidel totiž mají fotbalisté zakázáno ukazovat trička s jakýmkoliv nápisem nebo fotografií.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy