VIDEO V kvalifikaci MS cákala krev, rozhodčí penaltu nepískl

Sport Sport
23. 3. 2013 17:19
Podívejte se na ošklivé zranění Novozélanďana Shane Smeltze, kterému se kolíky soupeře zabořily do čela. Rozhodčí za zákrok, po kterém tekla krev, odmítl nařídit pokutový kop.
Podívejte se na ošklivé zranění Novozélanďana Shane Smeltze, kterému se kolíky soupeře zabořily do čela. Rozhodčí za zákrok, po kterém tekla krev, odmítl nařídit pokutový kop. Ilustrační foto. | Video: Youtube.com

Nový Zéland - V kvalifikačním utkání o fotbalové mistrovství světa po ostrém faulu kopačkou přímo do obličeje cákala krev. A rozhodčí? Nic, prostě hrajte dál.

Podívejte se na video z utkání Nový Zéland - Nová Kaledonie.

Rozhodčí odmítl po poradě se svými asistenty odpískat pokutový kop pro domácí v 90. minutě utkání, přestože se nabíhajícímu Shane Smeltzovi zabořily kolíky soupeře do čela a utrpěl hodně ošklivě krvácející zranění.

To vše se stalo za stavu 1:1 v důležitém utkání kvalifikační skupiny. Nový Zéland ale nakonec v nastavení vítězství stejně urval a postoupil do závěrečné části kvalifikace.

O postup na MS v Brazílii se porve v listopadovém dvojzápase se čtvrtým týmem z kvalifikační zóny Severní a Střední Ameriky.