VIDEO Nizozemec Sno zkolaboval během zápasu. Už podruhé

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
1. 10. 2012 19:52
Nizozemec Evander Sno zkolaboval už podruhé v kariéře během zápasu.
Video: youtube.com

Praha - Hodně nepříjemný zážitek má za sebou nizozemský fotbalista Evander Sno. Pětadvacetiletý záložník Nijmegenu zkolaboval uprostřed víkendového zápasu Eredivise na půdě Feyenoordu.

Po krátké zástavě Snoovi srdce naštěstí znovu naskočilo díky voperovanému defibrilátoru. Mohl tak hrací plochu za asistence lékaře a spoluhráčů opustit po vlastních nohou. Následně byl převezen do nemocnice na pozorování.

Někdejší mládežnický reprezentant však nezkolaboval přímo na hřišti poprvé. Podobnou zkušenost prodělal již předloni coby hráč Ajaxu Amsterodam v zápase rezervních týmů. Právě poté mu lékaři voperovali defibrilátor.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Policie obvinila zaměstnance Generálního finančního ředitelství z trestného činu přijetí úplatku

Podle kriminalistů Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) požadoval deset milionů korun, polovinu z toho skutečně převzal. Sdělil to v pondělí mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Kriminalisté zaměstnance obvinili 13. února, poskytování bližších informací má vyhrazeno dozorový státní zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze, dodal mluvčí.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Pardubicku hořela skládka. Ke Zdechovicím se sjelo 18 jednotek hasičů z okolí

Požár, který vypukl v neděli odpoledne na skládce u Zdechovic na Pardubicku, likvidovali hasiči celou noc. Na místě se vystřídalo 18 jednotek hasičů. V pondělí ráno přijede na skládku bagr, kterým bude hořící hromada rozhrabávána a dohašována, informovala na webu mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Skládka začala hořet v neděli po 17:00. Hasiči oheň lokalizovali asi po třech hodinách, povolali i kolegy ze Středočeského kraje. Kolem 23:00 podle mluvčí začaly jednotky z místa odjíždět. "Na místě zůstávala pouze jednotka ze Zdechovic, ovšem zhruba ve čtvrt na dvě ráno se ohniska požáru opět rozhořela a musely být povolány jednotky z Přelouče, Kladrub a Řečan nad Labem," uvedla mluvčí. V pondělí kolem 8:00 se začne dohašovat pomocí bagru, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy