VIDEO Hit italské ligy. Miccoliho gól volejem z půlky hřiště

Sport Sport
1. 10. 2012 14:10
Fabriziu Miccolimu v Sérii A se povedl parádní kousek. Gól volejem z půlky hřiště.
Video: youtube.com

Palermo - Nejen Martin Jiránek o víkendu skóroval z poloviny hřiště. Podobný kousek se povedl italskému kanonýrovi Fabriziu Miccolimu v Sérii A. 

Po spoluhráčově sklepnutí hlavičkou napálil míč z voleje a ten zapadnul za překvapeného brankáře.

Palermo porazilo Chievo 4:1 a Miccoli tak touto trefou stylově završil hattrick.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Ve věku 93 let zemřel předseda Klubu dr. Milady Horákové a bývalý politický vězeň František Šedivý

Ve věku 93 let zemřel v úterý večer dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové František Šedivý. Za klub to ve středu oznámil Jiří Bulan. Šedivý za války spolupracoval s odbojem, po únoru 1948 strávil 12 let v komunistických věznicích a lágrech. Po listopadu 1989 působil také jako místopředseda Konfederace politických vězňů ČR. O svém životě napsal několik knih.

Šedivý podle Bulana zemřel po dlouhé nemoci. Poslední rozloučení se uskuteční v rodinném kruhu, veřejnost se bude moci se Šedivým rozloučit, jakmile to umožní situace s epidemií koronaviru, napsal.

"Mnoho let svého života se potýkal s totalitou, ale ani dlouholeté věznění v komunistických lágrech ho nezlomilo, stále si uchovával svůj cit pro spravedlnost a obdivuhodný smysl pro humor," uvedl Bulan. Šedivý podle něj byl masarykovec, spisovatel, křesťan, milovník přírody a myslivec, výborný řečník a především laskavý člověk. "Patřil také k těm, díky jejichž úsilí mohla být obnovena činnost České obce sokolské. A významnou měrou se zasloužil i o vznik pražského Gymnázia Milady Horákové v roce 2009," dodal Bulan.

Zdroj: ČTK
Další zprávy