V duelu o třetí místo v lize nestačila Sampdoria na Lazio

5. 1. 2015 22:51
Lazio Řím porazilo v utkání o třetí místo v italské lize fotbalisty Sampdorie Janov 3:0.
Radost hráčů Lazia Řím.
Radost hráčů Lazia Řím. | Foto: Reuters

Řím - Lazio Řím porazilo v utkání o třetí místo v italské lize fotbalisty Sampdorie Janov 3:0. Hostující mužstvo tak po sedmi zápasech prohrálo, naopak Lazio bodovalo popáté za sebou.

Domácím vyšel závěr první půle, kdy se nejprve trefil Parolo a krátce nato skóroval střelou z dálky Anderson. Ten navíc přihrál na první gól a pak i na třetí, když v 67. minutě přešel přes tři obránce a srbský útočník Djordjevič po jeho akci snadno poslal míč do prázdné branky. Nejlepší střelec týmu se prosadil posedmé v ročníku.

Sampdoria prohrála teprve podruhé v sezoně, předchozí porážku jí uštědřil na konci října Inter Milán.