Torres dvěma góly zařídil vyřazení Realu z poháru

15. 1. 2015 22:21
Fotbalisté Realu Madrid neobhájí prvenství ve Španělském poháru.
Fernando Torres
Fernando Torres | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid neobhájí prvenství ve Španělském poháru. V osmifinále nedokázali dostatečně odpovědět na úvodní prohru v městském derby s Atléticem (0:2) a po domácí remíze 2:2 neprošli ani mezi osmičku nejlepších týmů. Na vyřazení "Bílého baletu" měl lví podíl Fernando Torres, autor obou dnešních gólů Atlética.

Torres šokoval ligového lídra vždy v první minutě každého poločasu. Otevřel tím svůj střelecký účet po nedávném návratu do domovského Atlética po nevýrazných angažmá v Chelsea a AC Milán. Také to byly jeho vůbec první góly do sítě Realu na stadionu San Bernabeu.

Real dvakrát vyrovnal zásluhou Ramose a nejlepšího hráče světa Ronalda, ale při výsledku prvního zápasu potřeboval na postup přidat ještě tři branky.