Rosický znovu nastoupil za juniorku Arsenalu, porážce nezabránil

Sport Sport
14. 4. 2016 15:54
Pětatřicetiletý český záložník Tomáš Rosický se po uzdravení stehenního svalu podruhé představil v dresu juniorky Arsenalu. Porážce 1:3 se Swansea ale nezabránil.
Tomáš Rosický
Tomáš Rosický | Foto: Facebook

Swansea - Do druhého ostrého zápasu po vyléčení svalového zranění ve čtvrtek nastoupil český reprezentační kapitán Tomáš Rosický. Pětatřicetiletý záložník opět zasáhl do juniorské Premier League, ve které Arsenal vyzval Swansea.

Rosický odehrál 70 minut a na rozdíl od pátečního duelu s Newcastlem (více zde), v němž střídal už o poločase, do děje zápasu výrazněji nezasáhl. Juniorka Gunners, za kterou kromě českého záložníka nastoupili i další členové A týmu Jack Wilshere a Serge Gnabry, podlehla Swansea 1:3.

Rosický odehrál teprve třetí zápas v této sezoně. Poprvé nastoupil proti Burnley v lednu, ale hned si zranil stehenní sval.

Kdy nastoupí za první tým, trenér Arséne Wenger zatím nesdělil. Do konce Premier League každopádně zbývá Arsenalu ještě šest zápasů, nejbližší se hraje v neděli doma s Crystal Palace.

Pro Rosického je důležitý zápasový rytmus i vzhledem k blížícímu se Euru, které ve Francii startuje za necelé dva měsíce. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy